Hore
Fórum » Ankety
 

Myslíte si, že funkcia "blokovanie užívateľa" je na ePhoto.sk

admin
admin redakcia ephoto.sk 2013-12-14 14:07:25+01
Táto téma bola založená automaticky na základe založenia Ankety.
 
jozkovicz
2013-12-16 19:39:43+01
príspevok od: Kejval
Chlapi, preco tolka nenavist? Nechcete s tym uz prestat? Preco tolko zloby?Spomente si na to, co vas v zivote najviac trapi, alebo na utrpenie niektorych ludi zo svojho okolia a zistite, ze vas spor je o hovnach. Ale nie o takychto uslachtilych hovnach http://www.youtube.com/watch?v=t1X4tkpP_F0
Tie nas naopak spajaju. Autor totiz tymto originalnym sposobom vzdal hold zivotu a vsetkym matkam. Svedci o tom vrcholne dielo vystavy "Hovno mojej mamy". Umelec metaforicky prirovnava akt vypustenia fekalie z analneho otvoru k zrodeniu dietata, teda seba, z lona matky. A zaroven tym naznacuje, ako malo mohlo stacit, aby z neho namiesto dietata bolo len hovno, keby si otec pomylil otvory. Nechajme sa teda inspirovat tymto prikladom , oslavujme zivot , priatelstvo a navzdy zabudnime na svary.
boa, som to video radsej vypol nemozem sa na to pozerat
 
total empty
2013-12-16 19:40:26+01
príspevok od: Kejval
Chlapi, preco tolka nenavist? Nechcete s tym uz prestat? Preco tolko zloby?Spomente si na to, co vas v zivote najviac trapi, alebo na utrpenie niektorych ludi zo svojho okolia a zistite, ze vas spor je o hovnach. Ale nie o takychto uslachtilych hovnach http://www.youtube.com/watch?v=t1X4tkpP_F0
Tie nas naopak spajaju. Autor totiz tymto originalnym sposobom vzdal hold zivotu a vsetkym matkam. Svedci o tom vrcholne dielo vystavy "Hovno mojej mamy". Umelec metaforicky prirovnava akt vypustenia fekalie z analneho otvoru k zrodeniu dietata, teda seba, z lona matky. A zaroven tym naznacuje, ako malo mohlo stacit, aby z neho namiesto dietata bolo len hovno, keby si otec pomylil otvory. Nechajme sa teda inspirovat tymto prikladom , oslavujme zivot , priatelstvo a navzdy zabudnime na svary.
na čom fičíš ?
 
JohnNewton
2013-12-16 19:48:20+01
príspevok od: Kejval
Chlapi, preco tolka nenavist? Nechcete s tym uz prestat? Preco tolko zloby?Spomente si na to, co vas v zivote najviac trapi, alebo na utrpenie niektorych ludi zo svojho okolia a zistite, ze vas spor je o hovnach. Ale nie o takychto uslachtilych hovnach http://www.youtube.com/watch?v=t1X4tkpP_F0
Tie nas naopak spajaju. Autor totiz tymto originalnym sposobom vzdal hold zivotu a vsetkym matkam. Svedci o tom vrcholne dielo vystavy "Hovno mojej mamy". Umelec metaforicky prirovnava akt vypustenia fekalie z analneho otvoru k zrodeniu dietata, teda seba, z lona matky. A zaroven tym naznacuje, ako malo mohlo stacit, aby z neho namiesto dietata bolo len hovno, keby si otec pomylil otvory. Nechajme sa teda inspirovat tymto prikladom , oslavujme zivot , priatelstvo a navzdy zabudnime na svary.
Nemôžeš si rozumieť s každým, nedávno tú nejaký fotograf obhajoval holokaust, to by som musel byť bez chrbtovej kosti aby som sa neozval .
 
Kejval
2013-12-16 20:16:27+01
Ked je tu rec o postihnutom chlapcovi, tak jedneho sme mali v rodine. Tazka svalova distrofia. Cely jeho zivot vsetci okolo, vratane neho vedeli, ze dozije maximalne nieco cez dvadsat. Posledne kratke stadium zivota mal byt na dychacom pristroji. Dobrovolne sa tomu vyhol. Mentalne bol v poriadku, inteligentny. Casto si spominam na jeho humor az do konca. Pomaha mi to.
 
jozkovicz
2013-12-16 21:18:34+01
ak niekoho zablokujem, tak zaroven mu znemoznim pisat komentare pod moju fotografiu ?
 
Marcel Rebro
2013-12-16 21:22:00+01
príspevok od: jozkovicz
ak niekoho zablokujem, tak zaroven mu znemoznim pisat komentare pod moju fotografiu ?
Ano. Ale ty pod jeho mozes.
 
Marcel Rebro
2013-12-16 21:27:47+01
príspevok od: JohnNewton
Mrco, občas sa najdú aj extrémy. Možno niekto si pamätá na FA a Vive užívateľku s nickom "eternity" . Zo sedem bodovej stupnice nikto neprekročil hranicu dvoch bodov. A keď si niekto obdobne dovolil ohodnotiť jej foto, ktoré pri tej 2 bodovej vyzeralo ako chudobný príbuzný, musel počítať s dávkou vulgarizmov. Blokácia ju vyliečila, úplne . Nemožnosťou škodiť stratila akúkúkoľvek motiváciu
Extrémy sú a budú. Myslím že aj toto vlákno je toho jasným dôkazom.
A tiež si myslím, že na podobných trollov je najlepšie nereagovať.
Živia ich práve reakcie ostatných. Bez nich sú to čo sú ...
 
JaroD.
2013-12-16 21:30:25+01
Chcem sa teda spýtať admína (aby sme aj pokročili v diskusii), do kedy bude prebiehať táto anketa, a zároveň sa chcem spýtať, či sa bude rešpektovať slobodná vôľa jednotlivých užívateľov tohto fotoportálu vyjadrená v prebiehajúcej ankete a v prípade ak sa vyjadrí nadpolovičná väčšina zúčastnených (zatiaľ mi to tak vychádza), či sa dočkáme zrušenia možnosti vzájomného blokovania užívateľa užívateľom a moderovania diskusie pod fotkami a vo fóre. Díky.
 
JohnNewton
2013-12-16 21:34:08+01
príspevok od: Marcel Rebro
Si sa zastavil. Súhlasil. Zmínuskoval. Iných za plusky (pod kritickými komentármi) do riti poslal. Nerozumiem. Alebo sa nedá rozumieť?
Rozdvojená osobnosť
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2013-12-16 21:41:16+01
príspevok od: Marcel Rebro
Si sa zastavil. Súhlasil. Zmínuskoval. Iných za plusky (pod kritickými komentármi) do riti poslal. Nerozumiem. Alebo sa nedá rozumieť?
A vedel som mrco, že keď budem odhlásený a budem svietiť na modro, tak ešte s niečim prídeš, aby som nemohol reagovať... Také typické pre teba...
Pod mojimi fotkami si budem mínuskovať koho ja uznám za vhodné... Ty chodíš mínuskovať pod fotky autorov, u ktorých si blokovaný. Mínuskuješ zásadne všetko kladné hodnotenie, len aby si odradil ďalších... Len aby fotka blokujúceho (toľká to drzosť od kohosi - zaslúži si potrestanie...) nepredbehla tú tvoju...

Dobre ty všetkému rozumieš, uvážene si to tu riadiš...


 
Marcel Rebro
2013-12-16 21:49:12+01
príspevok od: JohnNewton
Rozdvojená osobnosť
Myslíš on a pes?
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2013-12-16 21:55:52+01
príspevok od: Marcel Rebro
Myslíš on a pes?
Mrcko, čo keby si si radšej pozametal pred vlastným prahom...? Idem vypísať zoznam 15 fake nickov, ktoré používaš, aby si si posúval svoje foto do Topky...? Ktoré používaš na to, aby si eliminoval fotky svojich neoddaných...?
Prestaň sa tu už hrať na strážcu morálky. Zlodej, čo kričí Chyťte zlodeja...
 
jozkovicz
2013-12-16 22:11:07+01
príspevok od: Marcel Rebro
Ano. Ale ty pod jeho mozes.
no dobre, ze si tu odpoved upravil, lebo som nechapal prispevku v ktorom si uviedol "Fotografie na kritiku sú verejné. Blokovanie kritikov je účelové." ..

takze ak to tak funguje, tak suhlasim s tym , co si napisal .. to uz len obrazne povedane za "krivy pohlad", ta niekto moze bloknut a naozaj sa tym cisti od kritikov .. a kedze niekto je velmi haklivy aj na malu kritiku, tak tu moze zablkovat 1/3 uzivatelov ..

takze potom ak mam napisat svoj nazor k tejto teme, tak si myslim, ze blokovanie uzivatela v sukromnej poste moze byt zachovane, to je v poriadku .. co sa tyka kritiky pod fotografiami, tam by blokovanie fungovat nemalo, jedine na poziadanie admina v pripade, ze niekto si pomyli kritiku s nejakymi osobnymi utokmi, pripadne nejakou inou zaskodnickou a pravidelnou cinnostou /je to na posudeni admina/ .. ale to ze niekto fotku skritizuje a potom za "odmenu" dostane od autora blok ? to nie je v poriadku .. je to skor problem ega dotknuteho autora .. kazdy autor fotografie by mal byt proste pripraveny aj na to, ze sa jeho fotky nebudu pacit vsetkym a tym padom mozu byt skritizovane .. treba to brat trosku sportovo, byt nad vecou a nie vsetko brat tak vazne a osobne .. hlavne to plati na internet forach, kde su rozni rypali a pod .. inac to proste nebude, nikdy ..

 
admin
redakcia ephoto.sk 2013-12-17 14:24:00+01
Tema bola znova otvorena dufame, ze bude pokracovat v konstruktivnom duchu.

Vase pripomienky a anketa budu starostlivo vyhodnotene a bude podnetom pre pripadne upravy a zmeny.
 
seifi
2013-12-17 16:38:57+01
ak za jeden palec hore a jeden dole umiestnené pri kritike kritizujúcich dostanete od autora fotografie (teda nie tých, ktorým ste palec udelili) takúto poštu, a nasleduje blokácia, takže nemáte možnosť reagovať, som proti blokácii;

"Seifi, tebe treba poslať kolkovanú žiadosť, aby si mi nechodil pod fotky...? To ti ako robí radosť mínuskovať kladné komentáre iných...? Spolu s najväčším smradom tohto portálu...? Nože si podajte ruky, zákeráci a choďte obaja do riti...

Trochu hrdosti by ti nezaškodilo... Keď ťa raz niekde nechcú, tak sa tam nepchaj nasilu... To robia úbožiaci..."
 
Paulie
2013-12-17 17:40:35+01
Zrušil by som nie len blokovanie, ale aj možnosť hodnotiť komentáre. Už od zavedenia to zbytočne vytvára hustú atmosféru na portáli. Navyše odkedy sú zverejnení hodnotiaci, je to ešte horšie.
 
seifi
2013-12-17 19:34:35+01
príspevok od: Paulie
Zrušil by som nie len blokovanie, ale aj možnosť hodnotiť komentáre. Už od zavedenia to zbytočne vytvára hustú atmosféru na portáli. Navyše odkedy sú zverejnení hodnotiaci, je to ešte horšie.
súhlas; a už vôbec som nepochopil odtajnenie pluskovania a mínuskovania od ephota, však sa to mohlo urobiť od nového roku; niektorí to zobrali od podlahy a prelustrovali všetky plusíky a mínusíky v minulosti udelené; s akým cieľom ? neviem vám povedať, pretože plusíky a mínusíky boli udelené v rámci platných pravidiel;
dnes je to tak zle, že dať mínusku znamená možnosť sa vystaviť nepriateľstvu mínuskovaného alebo autora diela; pritom ide o nesúhlas so stanoviskom diskutujúceho, iný názor, pohľad na vec, udalosti; kedže to nie je bližšie vysvetlené, znak je jeden, mínus, vysvetľuje si to každý po svojom, a obyčajne najčiernejšie;
navrhujem to tu ZJEDNODUSIT v čo najväčšej miere; venujme sa fotografii, využime možnosť foto stiahnuť, upraviť inak a takýmto jednoduchým a názorným spôsobom vyjadriť svoj pohľad na dielo, toto tu nie je vo väčšej miere prijaté, a je to výborný nástroj na učenie sa; že vám niekto pošahal foto ? však ste ho dali na kritiku s cieľom sa niečo dozvedieť;
 
mato.draho
2013-12-17 20:09:43+01
Blokovanie je jedna z funkcionalít portálu, ktorá tu je a je treba sa naučiť s ňou žiť. Niektorí ju využívajú, niektorým vadí, a ďalším je ľahostajná. Len mi pripadá divná snaha za každú cenu zavrieť hubu tým, ktorí využívajú inú funkcionalitu potrálu - lajkovanie. Neviem sa zbaviť pocitu stuchnutého závanu totality...
Navyše sa mi zdá, že užívatelia s kontom BASIC nemajú viac možnosť hodnotiť komentáre v diskusii... Alebo to tak bolo od začiatku?
V ankete som zahlasoval, ale veľké zázraky nečakám
 
mato.draho
2013-12-17 20:13:26+01
príspevok od: seifi
súhlas; a už vôbec som nepochopil odtajnenie pluskovania a mínuskovania od ephota, však sa to mohlo urobiť od nového roku; niektorí to zobrali od podlahy a prelustrovali všetky plusíky a mínusíky v minulosti udelené; s akým cieľom ? neviem vám povedať, pretože plusíky a mínusíky boli udelené v rámci platných pravidiel;
dnes je to tak zle, že dať mínusku znamená možnosť sa vystaviť nepriateľstvu mínuskovaného alebo autora diela; pritom ide o nesúhlas so stanoviskom diskutujúceho, iný názor, pohľad na vec, udalosti; kedže to nie je bližšie vysvetlené, znak je jeden, mínus, vysvetľuje si to každý po svojom, a obyčajne najčiernejšie;
navrhujem to tu ZJEDNODUSIT v čo najväčšej miere; venujme sa fotografii, využime možnosť foto stiahnuť, upraviť inak a takýmto jednoduchým a názorným spôsobom vyjadriť svoj pohľad na dielo, toto tu nie je vo väčšej miere prijaté, a je to výborný nástroj na učenie sa; že vám niekto pošahal foto ? však ste ho dali na kritiku s cieľom sa niečo dozvedieť;
Ono to odtajnenie popri inom ukázalo aj na fakt, že poniektorí vážení členovia sa neraz (a zjavne nie omylom) uchýlili k lajkovaniu vlastných komentárov A to je niečo, čo asi nikdy nepochopím...
 
JohnNewton
2013-12-17 20:34:23+01
príspevok od: mato.draho
Ono to odtajnenie popri inom ukázalo aj na fakt, že poniektorí vážení členovia sa neraz (a zjavne nie omylom) uchýlili k lajkovaniu vlastných komentárov A to je niečo, čo asi nikdy nepochopím...
Pokiaľ je to systémom povolené, je potvrdenie vlastného názoru legitíme. Ak by som sám so sebou nesúhlasil, bola by to čistá schyzofrénia. Kanditát vo voľbách volí sám seba (a svoje názory), konkláve funguje rovnako atď... nie je samozrejme problém to softvérovo ošetriť aby to možné nebolo, to už je vec admina, na niektorých portáloch to možné nie je.
 
Strana 2 z 9
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()