Hore
Fórum » Ankety
 

ANKETA: Chcete naspäť starý web?

Igor Šaffo
Igor Šaffo 2015-02-25 10:26:57+01
ÁNO - palec hore
NIE - palec dole

Stačí stlačiť palec, nechcem aby ste písali nejaké komenty,.
Volil som najjednoduchšiu otázku, z ktorej ePhoto dostane aký taký odkaz, či to ide dobrým smerom alebo nie.
 
psykora2
2015-02-26 11:50:06+01
príspevok od: kasko
K tomu hlasovaniu, ci like-ovaniu fotiek je to take nijake... Tiez sa mi niektore pacia, ale nie az tak, aby si zasluzili 7bodov. Hodnotenie pri clankoch je dobre urobene, keby to bolo pri fotke - skor sa viem rozhodnut ci neoznacim nic, alebo si z hodnotenia vyberem asi ako velmi sa mi paci + koment mozem dat vzdy...
Asi takto nejak:
presne tak, kludne by tam mohlo byt aj sedem hviezdiciek, kazda za jeden bod do celkoveho score popularity autora v ramci fotopriatelov, cize fotky z toho dovodu, ze fotka moze byt niecim zaujimava, ale nezasluzi si plny pocet bodov vzhladom na zle spracovanie, orez atd. a autor tak ziska spatnu vazbu aj bez vypisovania chyb do komentara a zostane tak zachovana aj poziadavka portalu hodnotit fotku na jeden klik
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-02-26 12:54:18+01
príspevok od: kasko
K tomu hlasovaniu, ci like-ovaniu fotiek je to take nijake... Tiez sa mi niektore pacia, ale nie az tak, aby si zasluzili 7bodov. Hodnotenie pri clankoch je dobre urobene, keby to bolo pri fotke - skor sa viem rozhodnut ci neoznacim nic, alebo si z hodnotenia vyberem asi ako velmi sa mi paci + koment mozem dat vzdy...
Asi takto nejak:
aj nad tym sme uvazovali urcite sa tym budeme zaoberat. Dik za podnet.
 
Igor Šaffo
2015-02-26 15:13:25+01
príspevok od: admin
aj nad tym sme uvazovali urcite sa tym budeme zaoberat. Dik za podnet.
Ja som z takýchto vašich odpovedí už veľmi skeptický.
 
netmouse
2015-02-26 15:33:33+01
nova ci stara ... nehodnotim
Sice som trocha zmateny z noveho design a stary mi viac sedel ... ale este davam sancu novemu
 
seifi
2015-02-26 18:30:38+01
príspevok od: Igor Šaffo
Ja som z takýchto vašich odpovedí už veľmi skeptický.
inak to je pekne napísané, tak gogolovsky ...
 
archMaros
2015-02-26 21:31:19+01
Nový je určite graficky zaujímavý - palec hore
Starý bol, ale prehľadnejší, v novom blúdim - palec dole
 
Igor Šaffo
2015-02-26 23:00:00+01
príspevok od: seifi
inak to je pekne napísané, tak gogolovsky ...
 
misom
2015-02-27 08:20:51+01
stary web bol prehladnejsi
 
Igor Šaffo
2015-02-27 15:55:58+01
príspevok od: admin
Myslite si, ze stare bodovanie prinesie "kriticky pohlad" na fotku? Omyl! Zazili sme to a prinieslo to akurat hladky a rozne pomsty, alebo absolutne nekriticke pridavanie sedmiciek, co zase prinasalo len hadky. Na to aby bola kvalita fotky ohodnotena objektivne je potrebne nezavisle publikum ludi, ktori sa aj tak nevyhnu subjektivnemu posudzovaniu. Treba si uvedomit, ze tu niejde o hodnotenie, ale like vyjadruje vase - "tato fotka sa mi paci". Nic viac. Ak chcete, mozete svoju kritiku napisat do komentu.
Pocet Like vyjadruje popularitu fotky v dany den. Ak by sme vymysleli akykolvek vzorec, stale bude hovorit len o popularite. Pre hodnotenie je potrebne trochu viac ako len bodovanie.
viem, že väčšina sme tu amatéri, čiže hodnotíme len podľa pocitov, nejakých tých skúseností a preto tu máme len facebookovské tlačítko "Like", ale niekedy by som klikol aj niečo iné ako číslo 7
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/494420/dusana/?s=photos
 
Igor Šaffo
2015-03-30 22:01:31+02
príspevok od: admin
aj nad tym sme uvazovali urcite sa tym budeme zaoberat. Dik za podnet.
prešiel mesiac a len sa chcem informovať či ste sa už zaoberali hodnotením fotografie navrhovanou stupnicou
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()