Hore
Fórum » Ankety
 

Dotazník na porovnanie digitálnej a analógovej fotografie

doňa.natália
2016-03-09 23:58:16+01
Ahojte!

Volám sa Natália a píšem diplomovú prácu na tému Špecifiká a podobnosti digitálnej a analógovej fotografie, veľmi by mi pomohlo keby ste mi vyplnili dotazník, trvá to cca. 3 minúty.

Ďakujem a prajem vám krásny deň!

Prikladám link k dotazniku:

https://www.survio.com/survey/d/G1V9H2D5K5A7A3H8M
 
fair_play
2016-03-10 09:33:18+01
príspevok od: doňa.natália
Ahojte!

Volám sa Natália a píšem diplomovú prácu na tému Špecifiká a podobnosti digitálnej a analógovej fotografie, veľmi by mi pomohlo keby ste mi vyplnili dotazník, trvá to cca. 3 minúty.

Ďakujem a prajem vám krásny deň!

Prikladám link k dotazniku:

https://www.survio.com/survey/d/G1V9H2D5K5A7A3H8M
vyplnil som. Tých minút je asi 6, ak má človek aj premýšľať a nie bezhlavo klikať. Dotazník je trošku strohý, vzhľadom na zámer, či účel ktorý má plniť - porovnanie digitálnej a analógovej fotografie. Moc porovnaní tam nie je. Taktiež niektoré otázky by nebolo zlé upraviť mierne, alebo lepšie špecifikovať.
- dá sa fotiť aj amatérsky a pri tom za peniaze,
- digitálny fotoaparát je všeobecný pojem
- do vzdelania by som dal zvlášť VS I. a zvlášť II. stupňa, keď už,
- typ fotoaparátu aký majú respondenti, alebo aspoň aký analóg - kinofim, stredoformát a pri digit. kompakt, ultrazoom, CSC, alebo zrkadlovku
 
seifi
2016-03-11 20:14:03+01
prestal som pri otázke, vysokoškolské I/II a III stupeň; to je čo za delenie ? lenivec a pololenivec a vytrvalý ? ; ten dotazník, zdá sa mi, je len pre štatistiku;
 
Paulie
2016-03-12 11:13:45+01
A kde je to porovnanie digitálnej a analógovej fotografie?
 
mllpo
2016-03-13 11:21:05+01
príspevok od: seifi
prestal som pri otázke, vysokoškolské I/II a III stupeň; to je čo za delenie ? lenivec a pololenivec a vytrvalý ? ; ten dotazník, zdá sa mi, je len pre štatistiku;
je to úplne štandardné delenie podľa zákona o vysokých školách.
 
seifi
2016-03-13 16:19:14+01
príspevok od: mllpo
je to úplne štandardné delenie podľa zákona o vysokých školách.
Vďaka, nová doba; predtým alebo máš VS alebo nemáš VS;
 
mllpo
2016-03-13 20:00:23+01
príspevok od: seifi
Vďaka, nová doba; predtým alebo máš VS alebo nemáš VS;
len na doplnenie:
1. bakalárske,
2. Ing., resp. Mgr.
3. Doktorandské - PhD.
 
seifi
2016-03-13 21:11:37+01
príspevok od: mllpo
len na doplnenie:
1. bakalárske,
2. Ing., resp. Mgr.
3. Doktorandské - PhD.
môže byť, ale sú to koniny, niekto si robil doktora na triedení vzdelania;
BC je nedokončená VŠ, nikdy neboli žiadne malé štátnice, to študenti našli spôsob, aby dostávali odmeny aj za malé krôčky, dnes to slávime ako úspech, máme doma Bc.; a doktorandské bolo aspoň po akej takej praxi, zvyčajne; ale vráťme sa k podstate, hlboké to otázky pre porovnanie digi a analógu;
 
mllpo
2016-03-13 21:35:46+01
Mňa zarazili po sebe idúce otázky:
Fotografujem: profesionálne (za peniaze)/amatérsky

a hneď na to,

Fotografiou sa živým:
áno/nie

som sám, kto to vidí dvojmo?
 
DrAcula
2016-03-14 11:28:58+01
príspevok od: mllpo
Mňa zarazili po sebe idúce otázky:
Fotografujem: profesionálne (za peniaze)/amatérsky

a hneď na to,

Fotografiou sa živým:
áno/nie

som sám, kto to vidí dvojmo?
Je to uplne normalne, ze v dotaznikoch su niektore otazky vsunute viackrat s mierne odlisnou formulaciou.

Sluzia na vyhodnotenie toho ci dotaznik nebol iba nahodne vyplneny. Proste ak by si na obe otazky odpovedal rozdielne ... dotaznik sa do celkoveho vyhodnotenia nedostane. Zlozitejsie dotazniky obsahuju takychto otazok aj viacero.
 
duroslav
2016-03-14 12:55:50+01
Ja si myslím že zrovna táto otázka sa nedá považovať za duplicitnú. Niekto môže fotografovať za peniaze ale iba príležitostne, nie v takom množstve aby sa tým dokázal uživiť.
 
DrAcula
2016-03-14 13:23:35+01
Aj to je mozne co pises.
Dotaznik som vyplnil uz davnejsie takze som to neskumal.

Ale ako som pisal ... v serioznych dotaznikoch (ale vacsinou trosku vacsieho rozsahu) taketo kontrolne otazky zvyknu byt ... netreba sa nad tym pozastavovat. Sluzia na zistenie vierohodnosti vyplnenych dat. Ci je to aj v tomto dotazniku neriesim.
 
doňa.natália
2016-03-15 21:35:46+01
ďakujem vám za odpovede! dosť ľutujem že som to sem nedala skôr, mohla som zapracovať vaše pripomienky do dotazníka, ale meniť ho keď mi ho už vyplnilo veľa ľudí sa mi nevidí ako vhodné riešenie. Budem silno veriť, že je dôvod prečo mi ho školiteľ odsúhlasil :/
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()