Hore
Fórum » Ankety
 

Chcete, aby sa pri fotografii "na kritiku" zobrazoval jej autor?

Marcel Rebro
Marcel Rebro 2011-01-11 15:35:11+01
44.17% chce
40.03% nechce
 
Lagac
2011-01-17 21:40:05+01
príspevok od: Cyril
Vidis, ja s tymito ludmi vacsinou nesuhlasim Nie so vsetkymi
Netvrdim ze s nimi suhlasim! Bez ohladu na osobu: niekedy ano, niekedy nie. Vzdy mam svoj nazor - kolko ludi, tolko chuti. Tvrdim, ze pri konstruktivnych komentaroch sa clovek dobre uci - a dotycne osoby maju casto konstruktivny nazor (to neznamena, ze sa s nim vzdy stotoznujem) - ale posuvaju vpred!
 
Cyril
2011-01-17 22:08:22+01
Uf, konstruktivny komentar. To je tak subjektivna zalezitost.
Radsej to nechajme tak
Ale ano, clovek sa uci, alebo ziskava dalsie skusenosti pri komkolvek koho v zivote stretne. Kazdy je pren dolezity, ci taky, ci onaky. Kazdy ho istym sposobom vychovava, ovplyvnuje.

Takze k teme: Chcem aby sa zobrazoval autor
 
istvic
ocenenie redakciou 2011-01-17 22:26:37+01
príspevok od: Cyril
Uf, konstruktivny komentar. To je tak subjektivna zalezitost.
Radsej to nechajme tak
Ale ano, clovek sa uci, alebo ziskava dalsie skusenosti pri komkolvek koho v zivote stretne. Kazdy je pren dolezity, ci taky, ci onaky. Kazdy ho istym sposobom vychovava, ovplyvnuje.

Takze k teme: Chcem aby sa zobrazoval autor
suhlasim s tym,tiez som za to,ako som pisal vyssie,ten mkto chce ,si zisti jednym klikom, kto je autor
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-02-02 13:05:26+01
Vyzerá to tak, že zvíťazila varianta zobrazovania autora, lebo dnes ho pod všetkými fotkami vidím...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-02-02 13:07:15+01
Ha, ledva som to dopísal, už ho zasa nevidím...
 
andysalay
2011-02-02 19:45:36+01
Čo poviete na beťárske riešenie?

Vždy budú obidva názory zastúpené veľkou, nezanedbateľnou skupinou. Prečo vnucovať tej druhej strane riešenie, ktoré sa jej nepáči?
Veď prečo by sa nemohlo vyhovieť obidvom stranám?

Predsa nie je žiadny problém naprogramovať webové rozhranie tak, aby si každý užívateľ mohol vo svojich nastaveniach zapnúť či vypnúť zobrazovanie autora, tak, ako sa mu páči. A všetci budú spokojní.
Obidva názory majú niektoré rozumné dôvody. Tak nech si každý vyberie, čomu dá prednosť.
 
rbr69
2011-02-02 21:18:04+01
príspevok od: andysalay
Čo poviete na beťárske riešenie?

Vždy budú obidva názory zastúpené veľkou, nezanedbateľnou skupinou. Prečo vnucovať tej druhej strane riešenie, ktoré sa jej nepáči?
Veď prečo by sa nemohlo vyhovieť obidvom stranám?

Predsa nie je žiadny problém naprogramovať webové rozhranie tak, aby si každý užívateľ mohol vo svojich nastaveniach zapnúť či vypnúť zobrazovanie autora, tak, ako sa mu páči. A všetci budú spokojní.
Obidva názory majú niektoré rozumné dôvody. Tak nech si každý vyberie, čomu dá prednosť.
to neriesi objektivitu ... ked budem chciet vediet Tvoj nazor na fotku, dam Ti o ruky 10 foto a spytam sa na to dobre co tam na nich vidis a na ich chyby a ktora je z nich najlepsia v Tvojich ociach ... nic ine Ti nemusim davat k Tvojmu rozhodnutiu / okomentovaniu ... vsetko ostatne su budu rozptylovacie vplyvy ... naco Ti bude, ci to fotil neznamy novacik, ci Tvoj kamarat alebo ten, s kym si sa nahodou nepohodol ...
 
Stratený Stano
ocenenie redakciou 2011-02-02 21:34:15+01
príspevok od: rbr69
to neriesi objektivitu ... ked budem chciet vediet Tvoj nazor na fotku, dam Ti o ruky 10 foto a spytam sa na to dobre co tam na nich vidis a na ich chyby a ktora je z nich najlepsia v Tvojich ociach ... nic ine Ti nemusim davat k Tvojmu rozhodnutiu / okomentovaniu ... vsetko ostatne su budu rozptylovacie vplyvy ... naco Ti bude, ci to fotil neznamy novacik, ci Tvoj kamarat alebo ten, s kym si sa nahodou nepohodol ...
Tvoj názor chápem a čuduj sa, aj s ním súhlasím. Tak to fungovalo u nás v klube, kde sme MUSELI hodnotiť všetky fotky, prinesené na schôdzu. Ale tu na portáli nie sme povinní hodnotiť všetko, nemusíme dokonca hodnotiť nič. Ale už keď sa rozhodnem, chcem mať voľbu...
Vidím, že Jano neznáša kritiku, hnevá ho, tak kašlem naňho. Vidím, že Evku moje komentáre posúvajú, foto od foto sa lepší a je milá, tak prídem rád. A ešte vidím, že Xavier pridáva každý deň, ale nikomu nič nepíše, len žiada o komentáre, nuž idi v čorty...
Pokiaľ by bola povinnosť hodnotiť všetko, tak potom som i ja jednoznačne za fotky bez rámikov, bez podpisov, funkciu priateľov rušiť, zabezpečiť plnú anonymitu, i anonymitu hodnotiacich... A to uznáš sám, jednoducho nejde...
 
rbr69
2011-02-02 21:48:16+01
príspevok od: Stratený Stano
Tvoj názor chápem a čuduj sa, aj s ním súhlasím. Tak to fungovalo u nás v klube, kde sme MUSELI hodnotiť všetky fotky, prinesené na schôdzu. Ale tu na portáli nie sme povinní hodnotiť všetko, nemusíme dokonca hodnotiť nič. Ale už keď sa rozhodnem, chcem mať voľbu...
Vidím, že Jano neznáša kritiku, hnevá ho, tak kašlem naňho. Vidím, že Evku moje komentáre posúvajú, foto od foto sa lepší a je milá, tak prídem rád. A ešte vidím, že Xavier pridáva každý deň, ale nikomu nič nepíše, len žiada o komentáre, nuž idi v čorty...
Pokiaľ by bola povinnosť hodnotiť všetko, tak potom som i ja jednoznačne za fotky bez rámikov, bez podpisov, funkciu priateľov rušiť, zabezpečiť plnú anonymitu, i anonymitu hodnotiacich... A to uznáš sám, jednoducho nejde...
ak redakcia nezakazuje v podmienkach ramik / logo / podpis je na autorivi ci to tam da ... viditelnost autora svojim linkom na jeho profil, ale definuje autor webu ...
... naznacoval som princip nepodstatnosti ostatnych vplyvov, ak chcem foto okomentovat, je mi jedno ci to Jana nahneva alebo Evku posunie ... potom po ohodnoteni / komente sa mi ukaze, kludne jej mozem napisat SS, ze preco som to tak hodnotil, a ak je inteligentna pochopi objektivitu ak potrebuje ucicikat a pochlacholi, mozes aj potom ... samozrejme hodnotis tie, ktore Ta zaujmu, nie je to ziadna povinnost ... ostatna funkcionalita mi nevadi ... ide len o vplyvy, ktore mozu skreslit moment pri hodnoteni
 
andysalay
2011-02-02 21:53:35+01
príspevok od: rbr69
to neriesi objektivitu ... ked budem chciet vediet Tvoj nazor na fotku, dam Ti o ruky 10 foto a spytam sa na to dobre co tam na nich vidis a na ich chyby a ktora je z nich najlepsia v Tvojich ociach ... nic ine Ti nemusim davat k Tvojmu rozhodnutiu / okomentovaniu ... vsetko ostatne su budu rozptylovacie vplyvy ... naco Ti bude, ci to fotil neznamy novacik, ci Tvoj kamarat alebo ten, s kym si sa nahodou nepohodol ...
keď vidím, aké sú tu na portáli žabomyšie vojny, a vzájomné okydávanie (česť tým, ktorí zostávajú slušní a taktní),
tak by som si veľmi namýšľal, ak by som očakával nejakú objektivitu. (od portálu ako celku, samozrejme nehádžem všetkých do jedného vreca.)

Kto nechce vedieť, koho hodnotí, a považuje to za rozptyľovací vplyv, nech si to vypne.
Ale nečakajme objektivitu od tých, ktorí ju nechcú dať. Myslím, že k objektivite ich nedonúti ani to, ak autora nebudú poznať. Ak chcú rodinkársky bodovať, nájdu si iný spôsob, ako systém obísť. Ja by som to nechal na voľbu užívateľa.
Inak tu stále bude skupina \"ukrivedných\". Predsa len, nič nie je čierne alebo biele.
 
rbr69
2011-02-02 22:03:19+01
príspevok od: andysalay
keď vidím, aké sú tu na portáli žabomyšie vojny, a vzájomné okydávanie (česť tým, ktorí zostávajú slušní a taktní),
tak by som si veľmi namýšľal, ak by som očakával nejakú objektivitu. (od portálu ako celku, samozrejme nehádžem všetkých do jedného vreca.)

Kto nechce vedieť, koho hodnotí, a považuje to za rozptyľovací vplyv, nech si to vypne.
Ale nečakajme objektivitu od tých, ktorí ju nechcú dať. Myslím, že k objektivite ich nedonúti ani to, ak autora nebudú poznať. Ak chcú rodinkársky bodovať, nájdu si iný spôsob, ako systém obísť. Ja by som to nechal na voľbu užívateľa.
Inak tu stále bude skupina \"ukrivedných\". Predsa len, nič nie je čierne alebo biele.
ja hovorim o objektivite pri hodnoteni vseobecne, nie o ostatnych zabomysich sporoch tu na portali, je na redakcii aky model si zvoli ... a ci sa niekto bude alebo nebude snazit to obist, ze bude poznat napr foto z ineho portalu alebo podobne ... ide mi o to ci redakcia zvoli system, ktory ponuka najvyssiu objektivitu z tohto pohladu ... ako to dopadne prezijem, vidim, ze ludia neradi pozeraju na foto bez \"podpisu\" ...je to sum a fuk, len nech sa tu neprebera potom tymito ludmi system ako dostat foto do topky, preco zostavaju ostatne nepovsimnute a pod.
 
Cyril
2011-02-02 23:59:45+01
príspevok od: andysalay
Čo poviete na beťárske riešenie?

Vždy budú obidva názory zastúpené veľkou, nezanedbateľnou skupinou. Prečo vnucovať tej druhej strane riešenie, ktoré sa jej nepáči?
Veď prečo by sa nemohlo vyhovieť obidvom stranám?

Predsa nie je žiadny problém naprogramovať webové rozhranie tak, aby si každý užívateľ mohol vo svojich nastaveniach zapnúť či vypnúť zobrazovanie autora, tak, ako sa mu páči. A všetci budú spokojní.
Obidva názory majú niektoré rozumné dôvody. Tak nech si každý vyberie, čomu dá prednosť.

toto sa mi paci
Chcel by som vidiet, kolko ludi, co boli za anonymitu, by si aj vyplo zobrazovanie mien

Sice, podla seba, sudim teba, takze sa mozem aj sakra mylit
 
attila.farkas
2011-02-03 07:03:20+01
príspevok od: andysalay
Čo poviete na beťárske riešenie?

Vždy budú obidva názory zastúpené veľkou, nezanedbateľnou skupinou. Prečo vnucovať tej druhej strane riešenie, ktoré sa jej nepáči?
Veď prečo by sa nemohlo vyhovieť obidvom stranám?

Predsa nie je žiadny problém naprogramovať webové rozhranie tak, aby si každý užívateľ mohol vo svojich nastaveniach zapnúť či vypnúť zobrazovanie autora, tak, ako sa mu páči. A všetci budú spokojní.
Obidva názory majú niektoré rozumné dôvody. Tak nech si každý vyberie, čomu dá prednosť.
toto som navrhoval aj ja... dokonca este prepracovanejsim sposobom... nechce sa mi to teraz hladat ...
iste ze sa to da... vo svete nul a jedniciek neexistuje nieco co by sa nedalo... otazka je iba ci je vola zo strany admina/prevadzkovatela ...
 
Strana 13 z 13
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()