Hore
Fórum » Právna poradňa
 

fotenie v obchodnych centrach.

dragan2
dragan2 2013-03-04 19:12:42+01
tak dufam ze s ami dostane aspon tu troska vysvetlenia a dobrych rad do zivota prosim pekne ... takze chcem fotit portretove fotky v mlynoch v nitre . zistil som ze vraj je tam zakaz tak ak nechcem porusit zakon 215 apotobne , inak som cital tu na eshope o foteni v takych objektoch . takze som siel legalnou cestou a zavolal som si donitry do mlynov manazerovi a on mi povedal vraj napiste mi maila dvomi troma vetami o tom projekte. a viete aku doopved som dostal? tu je ten mail co mi odpisal:,,Dobry den,

dakujem velmi pekne za podrobny mail. Co sa tyka povolovania z nasej strany, snazime sa nezatazovat nasich navstevnikov akciami podobneho zamerania. Navyse toto podujatie, resp. tato aktivita pre nas nie je zaujimava natolko, aby sme sa do nej aktivne ci pasivne zapojili.
Dakujem este raz za email a zelam Vam vela uspechov.´´
takze mi odpovedal uplneod veci ja som len ziadal povolenie na fotenie v obchdnom centre a nie aby sa aj mlyny zapojili alebo nezapojili do tejto akcie akoze zakon hovori jedno ak chcete fotit pytajte povolenie alenaco si ho mam pytat ked mi ho nedaju ?? ocividne chcel daco do vrecka lebo moja kacia by nikoho nezatazovala a ani neotravovala vsetko by bolo v sulade so zákonom,ktory mam u seba a cital som kopec vascih diskusii co tu mate napisane tu na eshope. viete mi poradit ako mam postupovat dalej lebo mi na tom zalezi prosim vas pomozte mi...
 
tomis.ales
2013-03-06 15:24:11+01
Len aby sa veledolezity manazment neposral z toho, ze do ich zasraneho zelezo-skleneneho krematoria pride niekto nevinne fotit. Ved tam, kua, nejde s timom osvetlovacov, maskerov a podobne?!
Pokial tam neni cedula zakaz fotenia, vyser sa na nich a NIC sa NIKDE nepytaj. Nastuduj si o svojich pravach, co mozes a co nie. Aj ked aj tie ti budu asi na prd, kedze 90% ludi (SBS a "manazment"), co by ich mali vediet, ich nevedia.
 
alkaline
2013-03-06 15:35:20+01
príspevok od: tomis.ales
Len aby sa veledolezity manazment neposral z toho, ze do ich zasraneho zelezo-skleneneho krematoria pride niekto nevinne fotit. Ved tam, kua, nejde s timom osvetlovacov, maskerov a podobne?!
Pokial tam neni cedula zakaz fotenia, vyser sa na nich a NIC sa NIKDE nepytaj. Nastuduj si o svojich pravach, co mozes a co nie. Aj ked aj tie ti budu asi na prd, kedze 90% ludi (SBS a "manazment"), co by ich mali vediet, ich nevedia.
...nerozumiem tej podráždenosti...
...ale ak sme pri tej peristaltike...
...možno by nezaškodilo vrámci rozšírenia empírií si takú pozíciu na týždeň vyskúšať...
...trocha tolerancie by to chcelo...


 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()