Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Vzor podnikateľský zámer – fotograf

stenly3
stenly3 2009-01-20 11:05:35+01
Prosím o radu a vzor alebo navrch na vypracovanie podnikateľského zámeru pre fotografa. Dáku linku alebo priamo cely zámer pre účely získania príspevku na vykonávanie samostatnej zárobkovej činnosti podľa § 49 zákona HR SR č.5/2004 Zúz
 
wayne
2009-12-02 17:01:05+01
hm, zaujimava tema, zas som o cosi mudrejsi...
 
khanate
2010-03-28 20:42:24+02
Nazdar tiez riesim dotaciu na zivnost v oblasti fotografie/grafickeho dizajnu a mam mensi problem s tym co napisat do kolonky ´KONKURENCIA´, nakolko administrativny jazyk nie je mojou silnou strankou.... a ani neviem co vlastne to ma byt

neake marketingove suboje s konkurenciou neprevadzkujem takze fakt neviem...

Diky za radu
 
Fotograf77
2010-04-11 21:48:34+02
ides podnikat a nevies co je to konkurencia?. . . zistis to velmi rychlo! :-)))))
no musis si v mieste tvojho buduceho podnikania zistit kolko firiem sa zaobera tym, cim sa aj ty chces zivit. . . a ako sa presadit. . . v podstate do podnikatelskeho mozes napisat hoci co. . oni to zozeru. . . :-))))
 
onyxovic
2012-04-30 11:44:03+02
zdravim tiez by mi trebalo nejak vypracovany podnikatelsky zamer aby som vedel coho sa mam drzat....ak ste nieco splasili dajte mi prosim vediet...
 
vd
2012-04-30 15:12:04+02
nie je to nic zlozite, co by si nezvladol. v podstate je jedno, co tam napises, dolezite je, kto to schvali. ja som to riesil. cely zamer mal par stran. nejak obsirne som sa tam nerozpisoval. musis tam spravit kalkulaciu nakladov a predpokladanych vynosov..
ak mas nieco konkretne , rad ti poradim, napis mi spravu.
poradim ti aj ako sa odlisit od konkurancie, sposobom, aby zamer bol relevantny a presiel bez problemov.

neviem co sa tu pisalo pred tym, ale asi sa spojila klasicka slovenska zavist s klasickou slovenskou kratkozrakou hlupostou.


 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()