Hore
Fórum » Právna poradňa
 

PODPIS NA FOTKE (RADA)

-j4nci-
-j4nci- 2010-01-08 15:25:03+01
ahojte, mozete mi prosim niekto poradit ako si moezm urobit na fotke pekny podpis?? myslim nie obycajny ale aby ten podpis bol pisanym pismom alebo nejakym hranatym , aby to nebolo take jednoduche ako je na vyberv ZPS 11 daujem
 
vlado-sk
2013-04-16 16:13:10+02
ahojte vsetci rad by som si dal podpis na svoje fotografie ale neviem ako najde sa niekto kto mi poradi ako na to? myslim nieco jednoduchea dobre nejaky fajn program aj s popisom ako na to vopred velmi pekne dakujem za vase odpovede ahoj Vladimir
 
buto
2013-04-16 16:29:12+02
príspevok od: -j4nci-
ahojte, mozete mi prosim niekto poradit ako si moezm urobit na fotke pekny podpis?? myslim nie obycajny ale aby ten podpis bol pisanym pismom alebo nejakym hranatym , aby to nebolo take jednoduche ako je na vyberv ZPS 11 daujem
Vytvor si podpis napriklad v Poverpoint alebo neakom free programe uloz to do obrazka bmp, alebo gif kde nechas presvitne (transparentne) pozadie. Tak v ZPS das vlozit obrazok do obrazka tj tvoj vytvoreny podpis do fotky. Ked mas moznosti mozes pouzit aj dotykovu obrazovku a elektronicke pero kde sa podpises svojim vlastnorucnym podpisom, potom zopakujes postup vysie popisany.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2013-04-16 16:35:04+02
príspevok od: vlado-sk
ahojte vsetci rad by som si dal podpis na svoje fotografie ale neviem ako najde sa niekto kto mi poradi ako na to? myslim nieco jednoduchea dobre nejaky fajn program aj s popisom ako na to vopred velmi pekne dakujem za vase odpovede ahoj Vladimir
Forum-vyhladavanie: "watermark, vodoznak, podpis"
 
Marcel Rebro
2013-04-16 17:06:09+02
príspevok od: vlado-sk
ahojte vsetci rad by som si dal podpis na svoje fotografie ale neviem ako najde sa niekto kto mi poradi ako na to? myslim nieco jednoduchea dobre nejaky fajn program aj s popisom ako na to vopred velmi pekne dakujem za vase odpovede ahoj Vladimir
ja pouzivam mäkku ceruzku HB
 
Photograph33
2013-04-16 20:29:02+02
ano vkusny podpis robi fotografovi skvelu reklamu,samozrejme kvalitna foto je zaklad, raz mi jeden profesional povedal: cim vacsi podpis na foto,tym vacsi blbec. a dodal: najvacsi,ked bacne podpis cez modelku. Nechcem nikoho urazit,ale mal pravdu.
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()