Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Fotografická vysoká škola

Bells
Bells 2010-03-16 11:37:55+01
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či neviete o nejakej vysokej fotografickej škole na Slovensku? Viem, že fotografické vysoké školy sú v Prahe a v Brne. Je ťažké s atam dostať? A vlastne má zmysel študovať fotografiu? alebo vybrať si niečo iné?
 
Snowkill
2013-01-06 13:29:03+01
príspevok od: Kristina_KK
uhm...reportáží mám nafotených dosť, možno by som mohla prehodnotiť môj výber ....noo ale tak uvidíme ako to vyjde, svet sa predsa nezrúti
néé níc neměn,hlavně né kvuli mě pak bych za to mohl ještě já a na nějakou Slovensskou jsi nešla proč ? ja uvažuju zase o přihlašce na VS někam na slovensko .
 
Kristina_KK
2013-01-06 17:32:37+01
príspevok od: Snowkill
néé níc neměn,hlavně né kvuli mě pak bych za to mohl ještě já a na nějakou Slovensskou jsi nešla proč ? ja uvažuju zase o přihlašce na VS někam na slovensko .
ak by som niečo menila tak určite nie kvôli tebe ale kvôli sebe ...Zlín sa nachádza blízko pri hraniciach takže je pre mnoho slovákov praktickejšie ísť práve do ČR ako do BA, ktorá môže byť častokrát ďalej....a taktiež poplatok za prihlášku na SR a do ČR je podstatne rozdielny preto som stavila na českú školu
 
Ver0nika
2013-01-06 22:08:53+01
príspevok od: Kristina_KK
ja som si ju podala
A môžem sa opýtať, či si študovala fotku aj na strednej? Lebo ja nie a nemám ani veľa skúseností aj ked sa fotiť snažím každú voľnú chvíľu
 
Kristina_KK
2013-01-06 23:53:57+01
príspevok od: Ver0nika
A môžem sa opýtať, či si študovala fotku aj na strednej? Lebo ja nie a nemám ani veľa skúseností aj ked sa fotiť snažím každú voľnú chvíľu
napíšem ti súkromnú správu
 
simitko
2013-01-17 01:26:30+01
AAAA dal si niekto aj prihlášku na Všvu??
 
Daniela333
2017-04-11 14:31:59+02
Môj názor je taký - Ak ťa fotografovanie naozaj baví, tak ho nechoď študovať pretože študovaním stopneš všetko to, čo si sa mohol sám naučiť za tie zbytočné roky.. Viem ako to je kedže fotografiu študujem a väčšiu chybu by som v živote nezopakovala.. Mnohých mojich spolužiakov to len znechutilo a fotoaparát nechcú ani držať. Čo sa tíka mňa, jedine čo mi to dalo bol stres ktorý naozaj nepotrebujem a bohužiaľ pri takej škole nemá človek absolútne čas na nič iné len učenie ani na zákazky ktoré sú oveľa lepšie na učenie ako nejaká škola. Všetko čo som sa naučila bolo z kníh, časopisov, internetu, a hlavne Praxou ktorú som nadobudla hlavne zákazkami ktoré som neustále fotografovala alebo len tak ísť fotiť pre seba..Mňa to stoplo o pár rokov a viem, že som mohla byť už dávno na inej úrovni..Najlepšie je SAMOŠtúdio fotografovanie je nádherný koníček tak prečo ho zbytočne študovať keď stačí pár kurzov a vieš toho viac ako na celej škole? Každý na to príde sám škoda že som nato prišla až neskoro.
 
šereda
2017-04-11 17:43:47+02
príspevok od: Daniela333
Môj názor je taký - Ak ťa fotografovanie naozaj baví, tak ho nechoď študovať pretože študovaním stopneš všetko to, čo si sa mohol sám naučiť za tie zbytočné roky.. Viem ako to je kedže fotografiu študujem a väčšiu chybu by som v živote nezopakovala.. Mnohých mojich spolužiakov to len znechutilo a fotoaparát nechcú ani držať. Čo sa tíka mňa, jedine čo mi to dalo bol stres ktorý naozaj nepotrebujem a bohužiaľ pri takej škole nemá človek absolútne čas na nič iné len učenie ani na zákazky ktoré sú oveľa lepšie na učenie ako nejaká škola. Všetko čo som sa naučila bolo z kníh, časopisov, internetu, a hlavne Praxou ktorú som nadobudla hlavne zákazkami ktoré som neustále fotografovala alebo len tak ísť fotiť pre seba..Mňa to stoplo o pár rokov a viem, že som mohla byť už dávno na inej úrovni..Najlepšie je SAMOŠtúdio fotografovanie je nádherný koníček tak prečo ho zbytočne študovať keď stačí pár kurzov a vieš toho viac ako na celej škole? Každý na to príde sám škoda že som nato prišla až neskoro.
jo ale budeš mat diplom a pak sa možeš zamestnať u mcdonalda
 
Strana 7 z 7
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()