Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Institut tvůrčí fotografie v Opavě

martinkoegres
2011-02-06 12:07:58+01
Dobrý deň,

chcel by som sa opýtať, či tu je niekto kto sa na ITF dostal a ako to tam hodnotí? Odmalička ma lákalo fotenie, neustale ma to baví, mám nejakú tú výbavu (Canon 400D, 50mm II, set, 75-300) a rozhodol som, že by som chcel ísť na nejakú fotografickú školu. Otázku, či to má zmysel a či by som sa uživil som si ani nepoložil. príde mi zbytočná, pretože som si istý, že by ma to celý život naplňalo, bavilo a živilo. Tak neviem akú si vybrať, na Slovensku som ani na poriadku fotoVŠ nenatrafil, všetko len popri kamerovani, alebo grafike len tak okrajovo. Mohli by ste mi teda poradiť, či skúsiť ITF? Alebo poznáte nejakú inú školu?
 
tomasqo
2011-02-06 14:06:20+01
príspevok od: martinkoegres
Dobrý deň,

chcel by som sa opýtať, či tu je niekto kto sa na ITF dostal a ako to tam hodnotí? Odmalička ma lákalo fotenie, neustale ma to baví, mám nejakú tú výbavu (Canon 400D, 50mm II, set, 75-300) a rozhodol som, že by som chcel ísť na nejakú fotografickú školu. Otázku, či to má zmysel a či by som sa uživil som si ani nepoložil. príde mi zbytočná, pretože som si istý, že by ma to celý život naplňalo, bavilo a živilo. Tak neviem akú si vybrať, na Slovensku som ani na poriadku fotoVŠ nenatrafil, všetko len popri kamerovani, alebo grafike len tak okrajovo. Mohli by ste mi teda poradiť, či skúsiť ITF? Alebo poznáte nejakú inú školu?
Relevantnu odpoved Ti neposkytnem, pretoze prakticke skusenosti nemam, ale keby som o foto vzdelavani rozmyslal, asi by po mojom malom prieskume vyhrala opava.

Foto vzdelanie ale nie je podmienkou venovania sa fotografii, to je jasne . Preto, ak by som o to mal zaujem, bolo by to cisto len z toho, ze je to opat dalsia cinnost tykajuca sa drogy zvana fotografia
 
martinkoegres
2011-02-06 14:22:25+01
dakujem za radu,
tak nejak podobne to beriem aj ja, venujem sa tomu, kto má chuť sa zlepšovať sa zlepší aj bez školy, ale teraz stojím pred dilemou, čo ak ma nevezmú tam, kde inde si podať prihlášku, musím ešte dosť premýšľať.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()