Hore
Fórum » Právna poradňa
 

čiary na fotkách

SKreyn
SKreyn 2011-03-25 19:16:27+01
zdravím, prosím vás, čím to môže byť, že na niektorých fotkách mi to spraví takéto čiary? nerobí to na každej fotke. inak mám canon eos 500d, objektiv tamron 17-50mm f2.8. ďakujem.
 
Cyril
2011-03-25 23:15:56+01
Kurna, aj mne to robila 350-ka (no to uz je davno). Sranda bola, ze bez blesku som mal ciary zelene, s bleskom zlte a ked som reklamoval v predajni tak boli cervene (s bleskom aj bez). Pozerali na mna ako na blazna. Vymenili mi to za 400 a ta uz bola bez problemov. Objektivom to nebude.
 
xmartankox
2011-03-25 23:16:34+01
ale ale pani...

Keby ste sa poriadne pozreli, chlapec tou modrou zakruzkoval reflexy co mu to hadze... tiez by to mohol normalnejsie napisat, uznavam.
Asi by mu pomohla slnecna clona...
 
xmartankox
2011-03-25 23:19:28+01
kde na to pozeram znova, mohol by to byt aj plot a stlpy, ale asi skor nebude... taky blby hadam nieje ze by nevedel ze fotil s plotom v pozadi/popredi... ci?
 
Cyril
2011-03-25 23:20:47+01
príspevok od: xmartankox
ale ale pani...

Keby ste sa poriadne pozreli, chlapec tou modrou zakruzkoval reflexy co mu to hadze... tiez by to mohol normalnejsie napisat, uznavam.
Asi by mu pomohla slnecna clona...
ups
tak to je ina kava, fakt som si nevsimol
 
NefroniK
2011-03-26 05:39:35+01
Do dnes (aj dnes a aj do buducna) ma vytacali taketo odpovede, ako tu vsetci piseme, vratane mna a mojho watermarku, ale bol som proste v takej nalade
Jednoducho niekto tomu rozumie viac a niekto menej a prave ten potrebuje pomoc a dufa, ze ju tu najde. Na zahranicnych forach sa najdu posmesky a ironicke poznamy len malokedy uz len z toho dovodu, ze mnoho narodov nepozna ironiu, alebo jednoducho nebudu komentovat nieco na co nemaju nervy. Mohli by sme sa k tomu postavit takto aj my, slovaci, a nechat odpovedat len tych, ktory naozaj maju enerigu a chut pomoct.
Takze:
Na tychto fotkach su naozaj (ako niekto cestne napisa) rozmazane stlpy ci uz svetiel alebo oplotenia. Rozmazanie bolo sposobene styom fotenia, teda panningom. Pri tom si musi autor uvedomi preco to takto vlastne foti. Foti to takto preto, pretoze chce horizontalne rozmazat pozadie aby fotka vyzarovala dynamicky pohyp a rychlost. A prave toto chcene rozmazanie rozmaze aj objekty ktore v "rozmazanom stave" nevyzeraju prave najlepsie. Tak, ako v tomto pripade stlpy.
 
stefansk
2011-03-26 09:54:41+01
Tak to sa potom hlboko ospravedlňujem, ale asi som som nebol sám, kto si tie "čiary" to vyložil inak.
 
tomis.ales
2011-03-26 11:23:03+01
Sak to bola sranda. Odpoved tu je napisana uz tri ci styri krat, takze myslim, ze mame pravo si urobit prcu Navyse je to tak jednoduchy problem, az ma napadlo, ci si z nas autor nestriela. Nech mi nehovori, ze nema jedinu staticku fotku z tej trate aby videl rozdiel.
 
Trevor
2011-03-26 11:42:27+01
ja som si myslel, že sa pýta na tie modré
 
SKreyn
2011-03-26 12:09:31+01
na tomto fore si spravite srandu aj zo smrtelnej choroby, ak ju nemate vy
akoby niektory boli profici hned ako si kupili zrkadlovku
no nevadi, niekto mi napisal aj normalnu odpoved, dakujem za to
 
NefroniK
2011-03-26 13:21:55+01
príspevok od: stefansk
Tak to sa potom hlboko ospravedlňujem, ale asi som som nebol sám, kto si tie "čiary" to vyložil inak.
Ved ty si ani nic zle nenapisal, a mne sa ospravedlnovat netreba (hadam to nebolo mne)

Link pre vsetkych:
http://www.youtube.com/watch?v=gApidCxsKS0
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()