Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Zistite si kto pouziva vase fotky na webe.

Ronn
2008-09-15 03:00:13+02
Mate pocit ze vase vytvory niekto pouziva za chrbtom na vlastnu prezentaciu na internete? Alebo si len chcete preverit ci vam niekto nekradne fotky a nevklada na vlastny web? Existuje vyhladavac identickych alebo podobnych fotografii, ktory vam najde rovnake fotky, dokonca mozu byt aj roznej velkosti, ci farieb alebo jemne retusovane. Staci sa zaregistrovat na http://tineye.com/, mozete si stiahnut aj pulgin pre IE alebo Firefox. Nevyhodou tohto vyhladavaca je, ze ma este pomerne malu indexovu databazu, ale funguje.
 
2008-09-15 08:23:17+02
hehe, tak kym budem slavny a niekto bude mat zaujem o kradez mojich fotografii, mozno bude zindexovany cely net :-D
 
miloshaaa
2008-09-15 17:07:24+02
afkaa... by si sa cudoval :) ja som poslal dovolenkovu fotku do jednej sutaze... nevyhral som, iba druhe miesto... ale o par mesiacov mi kamoska povedala ze videla moju fotku na jedno webe. Kaslal som na to! :) bol som rad ze amatérovi zverejnili fotku pre reklamu... asi o dva mesiace mi ale volali ze ju chcu odomna kupit pre billboard :) ja len tolko ze stat sa to moze
 
2008-09-15 21:23:34+02
bezne sa vykradaju cele weby, preto ja osobne preferujem male rozlisenie fotografii, ktore staci tak pre tlac malej fotky, ale reklama z toho byt nemoze...
 
Albedo
2008-09-15 23:11:41+02
mmmm, vazne to funguje :-)
 
2008-09-15 23:59:29+02
príspevok od: Albedo
mmmm, vazne to funguje :-)
no jasne, co myslis, ze mam na svojej stranke moje fotky? :-P :-D :-D :-D
ja predsa nemozem fotit, sak by som nemal cas filozofovat o dokonalosti Nikonu :-P :-D :-D :-D :-D :-D
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()