Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Ktory fotak olympus xz-10, epl3, nikon p330, nikon v1, p7100

bond35
2013-10-16 22:25:46+02
Ahojte, nikde som nenasiel odporucanie na fotaky hlavne xz10 a p330, ale vo vseobecnosti cenovo su rovnako a neviem si vybrat aky byt fotak k zrkadlovke co budem mat stale v aute resp u seba a mozem ho casto nosit tam kam nebudem brat zrkadlovku a objektivy.zameranie na bezne fotenie ci uz mesto, hory, akcie, cestovanie proste vsade kde nemozem brat stale zrkadľovku.
 
marekking1
2013-12-07 23:48:12+01
Presne tento problém som riesil.mam nikon a nejaké pevne objektívy a potreboval som niečo na situácie,ked nechcem brat zrkadlo.zatial ho testujem krátko.teda xz10. Objektív paráda, rozmery úplne že super ergonómie spickova.co sa týka kvality obrazu.exterier bez problémov aj ked si zvykám na olympusovsky vystup.interier ešte som nepoužil blesk.stabilizator je dosť účinný takze aj na iso 100 sa dá fotiť pri žiarovke z ruky...iso som nastavil na max 800.raw upravujem v lightroome takze sa dá dosť zachrániť. Má tendenciu podexponovat.Idem ho testovať na vianočné trhy do Viedne a tam sa uvidí co dokáže. Pravda je, že to nie je zrkadlo ale pri cene 229€ lepší kompakt asi nie je,kedže sa dá všetko nastaviť a aj kreatívne filtre vyzerajú zaujímavo.
 
landov
2013-12-08 07:31:22+01
Osobne by som isiel do EPL3. Mal som k zrkadlu XZ-1, najprv spokojnost ale potom mi dost vadil sum aj na ISO 100. Predal som XZ1 a kupil EPM-1+9-18 a odvtedy som ovela spokojnejsi s vystupom. Zrkadlo to sice nikdy nebude, ale na dovolenku je to idealna zostava.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()