Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Ktory fotak zobrazi na PC monitore LCD fotaku pri foteni

faklmen
faklmen 2015-07-29 18:07:10+02
Potrebujem, aby som na PC monitore videl pri foteni to co je na LCD fotaku. Fotim vacsinou mensie veci (makro) v interieri a pri praci by bolo super keby som videl priamo to co fotim na monitore. Vedel by som hned posudit vysledok, vymazat fotku a urobit novu. Teraz urobim zopar fotiek a musim ich preniest cez kartu alebo kabel do PC a pozriet vysledok. Je to zdlhavy proces a toto by mi urychlilo pracu.
Neviem ci je to funkcia fotaku alebo je to mozne s kazdym.
Momentale mam Panasonic FZ200, ma USB aj HDMI. Ked pripojim fotak cez USB tak sa da sa do rezimu suboroveho prenosu fotiek. HDMI som zatial neskusal.

Ale zrejme na to bude treba aj nejaky software, ktory to umoznuje.
Alebo to s tymto fotakom nepojde vobec.

Preto by som chcel poradit, ktory fotak to zvladne a aky by som si mal vybrat (uz ale zrkadlovku).

Dakujem za rady.
 
lacoslav
2015-07-31 17:55:03+02
príspevok od: tomino1980
ma to napr olympus ...ale aj velky hraci C&N to maju urcite

http://app.olympus-imaging.com/olympuscapture/index.php?lang=en
Pekne, len budem musiet pockat par dni, kym pride syn na dovolenku a prelozi mi to. Som inglish negativ.
 
faklmen
2015-07-31 18:41:47+02
Teraz ma napadlo, ze ak to chcem prepojit cez HDMI do monitora, kde to mam pichnut ked v HDMI je grafika kompu.
Ako to potom moze fungovat so softwareom, ked by som do monitoru dal fotak namiesto grafiky.
So softawareom to bude asi fungovat iba cez USB.

Alebo prepojit PC cez DVI a do HDMI dat fotak, ale to by sa museli prepinat na monitore vstupy a neslo by to spolu.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()