Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

zrkadlovka a objektivy na fotenie krajiny

BadMeetsEvil
2017-03-04 18:28:44+01
Ahoj, chcel by som radu od skusenejsich, bavi ma fotenie krajiny ci cez den alebo v noci velmi rad fotim aj v noci lebo nocne fotografie mam rad a chcem poradit aku zrkadlovku mi odporucite taku MOZNO univerzalnu aj ked to asi neni mozne. Mam teraz obycajny kompakt Canon SX 50HS a tam cas uzavierky viac ako 15 s. nedam a chcel by som fotit tou moznostou BULB nech si mozem nastavit aj viac sekund nech je vidno aj mliecnu drahu vecer keby som niekde na horach a fotim kopce priklad... a tolko je tych zrkadloviek ze sa neviem rozhodnut a tak isto aky objektiv je najlepsi aby som mal pekne ciste fotky ostre... Ci je lepsi Canon alebo Nikon alebo som pozeral ten od Sony Alpha nex 7 ale dost drahy chcel by som sa vmestit do tej 1000ky. Dakujem kazdemu ochotnemu uzivatelovi co mi poradi a vysvetli dane veci som amater a chcem sa naucit fotit so zrkadlovkou a chcem posunut dalej tie fotky nie stale to iste chcem viac fotit aj co sa tyka aj fotenia v noci lebo pri 15tich sekundach sa to moc neda teda aspon ja neviem... dakujem este raz
 
jozef84
2017-03-04 22:06:53+01
Mal si si najprv niečo prečítať a potom sa pýtať. Nikon? Canon? Pentax?(Fuji?Sony? Olympus? Panasonic?)Z ktorej strany to načať? Asi objektív, ak nočná obloha - veľmi svetelný a širokouhlý. Samozrejme dobrý statív...S tvojou cenou by ti malo vystačiť na napríklad na svetelnú Tokinu 11-16 a Nikon, Canon, Pentax aps-c minimum. Ak vieš čo to je...študuj
 
Lubfito
2017-03-05 14:18:53+01
Do 1000 sa zmestíš s bazárovou aps-c a tak isto bázarovou tokinou ako spomína Jozef84. Kúp si napr. Canon 70D s tou tokinou a možno ti zostane aj na nejaký lepší "seťák"
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()