Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Výber fotoaparátu pre začiatočníka max do 600€

pestikova.lubi
2017-12-13 14:56:37+01
Dobrý deň
Na tejto stránke som nová. Chcela by som sa poradiť ohľadom výberu Fotoaparáta. Neviem sa rozhodnúť zrkadlovka alebo kompakt. Nepatrím medzi profesionálnych fotografov, takže by som potrebovala nejaký Štart. Keďže veľa cestujem + turistika, by som uvítala nejaký praktický a hlavne aby robil kvalitné fotky. Vedeli by ste mi poradiť? Ďakujem
 
velislav
2017-12-13 15:20:20+01
Myslím že nevedel. Ja osobne som svoj prvý lepší foťák riešil asi pol roka. Ovládal som teóriu iso-čas-clona. Vedel som aké veľké snímače sa do fotoaparátov dávajú a čo to v praxi znamená. dal som si dokopy čo budem fotiť najviac. A prečítal sam nespočetne veľa recenzií na konkrétne fotoaparáty.... Takže tak nejako zhruba ti odporúčam postupovať tiež. Inak budeš z akéhokoľvek poradeneho fotoaparátu sklamaná a tvoj mobil proste bude fotiť krajšie.
 
fatality
2017-12-13 15:25:09+01
príspevok od: pestikova.lubi
Dobrý deň
Na tejto stránke som nová. Chcela by som sa poradiť ohľadom výberu Fotoaparáta. Neviem sa rozhodnúť zrkadlovka alebo kompakt. Nepatrím medzi profesionálnych fotografov, takže by som potrebovala nejaký Štart. Keďže veľa cestujem + turistika, by som uvítala nejaký praktický a hlavne aby robil kvalitné fotky. Vedeli by ste mi poradiť? Ďakujem
kedze cesty+turistika,prakticke,zrkadlovku nie..chces aby mal vymenne objektivy,alebo jeden vstavany univerzalny..?..
 
zvonec
2017-12-13 15:27:07+01
príspevok od: pestikova.lubi
Dobrý deň
Na tejto stránke som nová. Chcela by som sa poradiť ohľadom výberu Fotoaparáta. Neviem sa rozhodnúť zrkadlovka alebo kompakt. Nepatrím medzi profesionálnych fotografov, takže by som potrebovala nejaký Štart. Keďže veľa cestujem + turistika, by som uvítala nejaký praktický a hlavne aby robil kvalitné fotky. Vedeli by ste mi poradiť? Ďakujem
Neviem, ze ci si plateny troll na rozvirenie diskusie, ale kedze idu vianoce a treba byt ustretovy.

Nuz sa chytam teda navandy:

Ako definujes rozdiel medzi kompaktom a zrkadlovkou? Preco sa nevies rozhodnut? Ktore paramatre su pre taba smerodatne? Akym sposobom chces fotky vyuzit?

Fakticky je nutnost urobit si poriadok v poziadavkach, zaplatit si konto na mesiac, pocitat si fotoskolu, sefredaktor popisal furu clankov, a potom formulovat este raz konkretne otazky. Inak na tvoj prispevok nebude nikdo reagovat a zbehne sa tu kopa prazdnej slamy....

V pricipe tvoje poziadavky splna aj iPhone...
 
blahoslav J B Art
2017-12-13 15:34:00+01
príspevok od: pestikova.lubi
Dobrý deň
Na tejto stránke som nová. Chcela by som sa poradiť ohľadom výberu Fotoaparáta. Neviem sa rozhodnúť zrkadlovka alebo kompakt. Nepatrím medzi profesionálnych fotografov, takže by som potrebovala nejaký Štart. Keďže veľa cestujem + turistika, by som uvítala nejaký praktický a hlavne aby robil kvalitné fotky. Vedeli by ste mi poradiť? Ďakujem
https://www.digimanie.cz/doporucene-fotoaparaty-2017/6820-4
 
fatality
2017-12-13 16:03:50+01
príspevok od: zvonec
Neviem, ze ci si plateny troll na rozvirenie diskusie, ale kedze idu vianoce a treba byt ustretovy.

Nuz sa chytam teda navandy:

Ako definujes rozdiel medzi kompaktom a zrkadlovkou? Preco sa nevies rozhodnut? Ktore paramatre su pre taba smerodatne? Akym sposobom chces fotky vyuzit?

Fakticky je nutnost urobit si poriadok v poziadavkach, zaplatit si konto na mesiac, pocitat si fotoskolu, sefredaktor popisal furu clankov, a potom formulovat este raz konkretne otazky. Inak na tvoj prispevok nebude nikdo reagovat a zbehne sa tu kopa prazdnej slamy....

V pricipe tvoje poziadavky splna aj iPhone...
..pri prvej vete som si myslel,ze namiesto vseobecnych rad,jak velislav,ides konkretne poradit..a ty potom napises prakticky to iste,co on,len inymi slovami..😀..
 
zvonec
2017-12-13 17:27:34+01
príspevok od: fatality
..pri prvej vete som si myslel,ze namiesto vseobecnych rad,jak velislav,ides konkretne poradit..a ty potom napises prakticky to iste,co on,len inymi slovami..😀..
Toto naozaj nebolo naschval... Ja ked som pisal prispevok, tak neboli vo vlakne ziadne prispevky, a engine ephoto.sk nema po IT stranke dobre zvladnuty management prispevkov. Solidne fora maju toto pekne osetrene, a zpbrazuju, ze ci este niekdo pise odpoved....

Velislav len potvrdil, ze cesta ktorou presiel on, caka aj zakladatela vlakna....

Ono dotycna by mala pouzit funkciu vyhladavania...
www.ephoto.sk/vyhladavanie/?q=vyber+fotoaparatu&kde=forum
 
fatality
2017-12-13 18:37:18+01
príspevok od: zvonec
Toto naozaj nebolo naschval... Ja ked som pisal prispevok, tak neboli vo vlakne ziadne prispevky, a engine ephoto.sk nema po IT stranke dobre zvladnuty management prispevkov. Solidne fora maju toto pekne osetrene, a zpbrazuju, ze ci este niekdo pise odpoved....

Velislav len potvrdil, ze cesta ktorou presiel on, caka aj zakladatela vlakna....

Ono dotycna by mala pouzit funkciu vyhladavania...
www.ephoto.sk/vyhladavanie/?q=vyber+fotoaparatu&kde=forum
njo a ja som sa zas zle pozrel a myslele som si,ze reagujes na velislavov prispevok
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()