Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Fotoaparát na natáčanie

SomBystrik
2017-12-18 18:21:52+01
Ahojte. Chcel by som dať dokopy fotoaparát s objektívom ktorý mi bude vyhovovať. Kúpil som Lumix GH4 ktorá mi bola odporúčaná a objektív olympus m.zuiko 17mm f/1.8 ale žiaľ nevyhovuje mi. Stále vidím pri nízkom svetle šum a rušenie.. Týždeň ju nastavujem, prestavujem neviem ju vyladiť tak aby som bol spokojný. Rozhodol som sa GH4 predať a dať dokopy nejaké peniaze ktoré vrazím do nového fotoaparátu. Lumixu by som sa už nedržal kedže nie raz ma sklamal..
Natáčam hlavne interiér nehnuteľností. Hlavné kritéria ktoré by mal set obsahovať :
Vysoká svetelnosť (objektív)
Širokouhlý objektív
Set do 2000 eur
Nízka hmotnosť kôli gimbalu

Zamýšľam sa nad Sony A7S (1.generácie) alebo Sony A6300, na druhú stranu zas neviem nájsť vhodný objektív... Ďakujem za odpoveď
 
francesco
2017-12-18 22:09:50+01
príspevok od: SomBystrik
Ahojte. Chcel by som dať dokopy fotoaparát s objektívom ktorý mi bude vyhovovať. Kúpil som Lumix GH4 ktorá mi bola odporúčaná a objektív olympus m.zuiko 17mm f/1.8 ale žiaľ nevyhovuje mi. Stále vidím pri nízkom svetle šum a rušenie.. Týždeň ju nastavujem, prestavujem neviem ju vyladiť tak aby som bol spokojný. Rozhodol som sa GH4 predať a dať dokopy nejaké peniaze ktoré vrazím do nového fotoaparátu. Lumixu by som sa už nedržal kedže nie raz ma sklamal..
Natáčam hlavne interiér nehnuteľností. Hlavné kritéria ktoré by mal set obsahovať :
Vysoká svetelnosť (objektív)
Širokouhlý objektív
Set do 2000 eur
Nízka hmotnosť kôli gimbalu

Zamýšľam sa nad Sony A7S (1.generácie) alebo Sony A6300, na druhú stranu zas neviem nájsť vhodný objektív... Ďakujem za odpoveď
https://www.prolaika.sk/e-shop/sigma-16mm-f-14-dc-dn-contemporary-baj-sony-e-mount/p-4131518.xhtml
 
Daniel.U
2017-12-18 23:34:35+01
nizka hmotnost je to najhorsie co by mala kamera mat. Pokial GH4 pouzivas do nejakych 1000 iso, neexistuje aby si mal nejaky vyrazne rusivy sum. To si radsej kup dve ledkove svetla
 
drotar
2017-12-19 18:54:24+01
Hmm velmi tomu nerozumiem, ale preco nie kamera ak to ma sluzit na natacanie.
 
JohnNewton
2017-12-19 19:59:42+01
príspevok od: drotar
Hmm velmi tomu nerozumiem, ale preco nie kamera ak to ma sluzit na natacanie.
Lebo cena, za veľkosť snímača vo fotoaparáte a EVF s podobným rozlíšením by si zaplatil násobne viac.
 
drotar
2017-12-20 07:50:15+01
Tomu rozumiem, ja len, ze vystup bude asi taky ako ked kamerou robis fotografie. Osobne som nikdy zrkadlovku nepouzil na natacanie, ale proti gustu......
 
JohnNewton
2017-12-20 12:07:06+01
Zrkadlovku by som ani ja nepoužil kvôli absencii EVF, Ale CSC zrejme pochovajú bežné kamery (handycam). Na koniec na ISS sa to len tak hemží zrkadlovkami, aj na video
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()