Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

3000eur na novy set

TomiN
TomiN 2018-09-02 21:28:38+02
Dobrý den , mám už 3 týždne dilemu. mam k dispozici 3000eur na nový set.

fotil som nikon 3300,canon 700d, omd m10 makr2,

chcem ist už do poloprofesionalnej sferi, fotim krajinku,portret, zver. čo by ste si vybrali za tieto penize ? dakujem za odpoved.
 
acton
2018-09-05 11:39:13+02
príspevok od: sharkyyy
Ty si slaba povaha . Dosli argumenty, uz idu na rad moje fotky . Co to ma s fototechnikou?
Co pises, photoshop? Co to ma opat s fotoaparatom a jeho tehcnickymi vysledkami? Tvojho otca kona brata syn nikdy nemal problem? Vazne ?

Este raz, meratelne, na papiery- canon ma najslabsi dynamicky rozsah z pomedzi menovanych, rovnako ako iso.

A co za perlu vypustil teraz canon R? Telo za niekolko ticic nema 2 sloty. Ako ho mozem pouzit pri svadobnej fotografii? Potom budem vysvetlovat zakaznikovi, ze to sa na 99,9% nemohlo stat, ze mi odisla pamatova karta? Neodpustitelne.

Ty si chod fotit dalej mobilom, a hraj sa vo photoshope s dynamickym rozsahom.
Ak ta zaujima technika ako taka, pozri si co vytiahnes pri sony z podexponovanej fotky a co z canonu .
To co ja dokazem vytiahnut z GOPRO, handy, fotaku alebo aj z mojho kavovaru ty nikdy nedokazes s nijakym inym aparatom...
troska sebareflexie by ti vobec nezaskodilo.
 
sharkyyy
2018-09-05 12:04:54+02
príspevok od: acton
To co ja dokazem vytiahnut z GOPRO, handy, fotaku alebo aj z mojho kavovaru ty nikdy nedokazes s nijakym inym aparatom...
troska sebareflexie by ti vobec nezaskodilo.
Sebareflexie mne? Citas sa co pises? Nepoznam nikoho, kto by sa tak zhovadil na tomto fore ako ty. Si tu uz stary znamy svojimi tvrdeniami, nepravdami a prekrucaniami. Nikto tu nenataral tolko nezmyslov ako ty. Nevidis si na koniec nosa, ale fotit nevies...
 
acton
2018-09-05 12:10:22+02
príspevok od: sharkyyy
Sebareflexie mne? Citas sa co pises? Nepoznam nikoho, kto by sa tak zhovadil na tomto fore ako ty. Si tu uz stary znamy svojimi tvrdeniami, nepravdami a prekrucaniami. Nikto tu nenataral tolko nezmyslov ako ty. Nevidis si na koniec nosa, ale fotit nevies...
Ty mi pripadas ako ked chytili toho kuchara co sa vydaval za doktora a osetroval dochodcov...
 
MaxGamut
2018-09-05 16:45:52+02
Bez tych osobnych utokov a invektiv by to neslo ? Pride mi to trosku pubertalne....
 
fatality
2018-09-05 18:51:43+02
príspevok od: MaxGamut
Bez tych osobnych utokov a invektiv by to neslo ? Pride mi to trosku pubertalne....
je to tazke,ked tu redakcia trpi profesionalnych trollov.. ..az ma clovek dojem,ze im to tak vyhovuje..
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()