Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Rada nad zlato :D

NikaTrik
NikaTrik 2018-12-08 13:21:03+01
Ahojte fešáci foťaci, ale aj feši žienky Ja viem, že je tu tých tém xyz, ale predsa, idú Vianoce a ja by som chcela zrkadlovku🤦‍♀️😃 Neviem síce, či budem mať toľko času na ňu, ale posnažím sa, aby jej nebolo smutno a ani mne, keď budem na ňu pozerať a vezmem ju prevetrať niekam... Moja otázka znie, aká je naj, a hlavne aby ma nezavalila, a cenou do tých 1000e... Nikon d3200 nechcem už Niečo triedou vyššie by som chcela, len neviem co je také naj, kľudne aj niečo iné ako nikon, rozmýšľam aj nad Sony, viete poradiť? Čakám rôzne odpovede, aj také tie, že takých tém je milión... Ale opakovanie je matka múdrosti 🙏😃😊💕
 
imajtan
2018-12-12 11:39:29+01
príspevok od: martinmlm
Moment, ten objektív som navhol ja.To mi neber. Aj to ako príklad, nie že musí byť presne tento. Bohužiaľ na heurehe je to jediný zoom objektív s F1,8.
myslel som ako dôvod prečo je zrkadlo lepšie, to bolo v čase keď najvhodnejší bol Canon 600D ...
 
martinmlm
2018-12-12 11:52:32+01
príspevok od: imajtan
myslel som ako dôvod prečo je zrkadlo lepšie, to bolo v čase keď najvhodnejší bol Canon 600D ...
Čo sa týka značky tela, osobne nebudem nasilu pretláčať konkrétnu, ale ten objektív sa vyrába aj pre nikon canon sony. Cez adaptér pôjde aj na bezzrkadlovku... a cez speedbuster by sa dosiahla clona f1,4 a takýto objektív s takými parametrami som nenašiel. Ak sa mýlim alebo trepem, prosím opravte ma aby som ďalej nežil v omyle
 
imajtan
2018-12-12 17:00:43+01
a čo som konkrétne nevedel prečítať ?

Mimochodom také tituly si nechaj pre kamarátov

 
acton
2018-12-12 17:29:43+01
príspevok od: imajtan
a čo som konkrétne nevedel prečítať ?

Mimochodom také tituly si nechaj pre kamarátov

cital si celu tu diskusiu?
 
imajtan
2018-12-12 17:53:25+01
čítal
 
acton
2018-12-12 17:56:47+01
príspevok od: imajtan
čítal
skutocne? tvrdohlavo pretlacam Lkovy objektiv?
 
imajtan
2018-12-12 18:09:50+01
Toto som písal ja :
„Len sa nedaj nahovorit na bezzrkadlovku so setovym objektivom... alebo na system bezzrkadlovky lebo ked si budes chciet kupit ozaj poriadny objektiv zaplaces ked uvidis tu cenu.
Canon 600d + 16-35 f2,8, z druhej ruky... bezzrkadlovka ti nikdy taky komfort pri foteni neposkytne ako toto... ani vystupnu kvalitu.
Skratka canon 600d jeden z najvydarenejsich fotoaparatov. Treba nanho nasadit Lkovy objektiv a on sa za to aj odvdaci....
Lebo som mu doprial Lkove objektivy a on podaval obdivuhodny vykon
Na ephote sa robi uz davno masivna kampan za bezzrkaldovky preto tu kazdy mudruje do toho. Inac vo svete z profi fotografov malokto foti takym systemom, objektivy vobec nedosahuju kvality canonackych a nikonackych Lkovych objektivov a tie Lkove objektivy na bezzrkadlovky su drahsie ako profi rada zrkadloviek.
To ze su bezzrkadlovky mensie a lahsie to je iba marketingovy trik, male zrkadlovky su vahovo na tom tak isto ako bezzrkadlovky... Kto chce kvalitu foti zrkadlovkou a este 5rokov bude.
Kde si tam pochopil, ze vyzdvihujem zrkadlovku? Cely cas pisem o objektivoch.
Lebo maju daleko kvalitnejsie objektivy ako bezzrkadlovky, otec lovak madar mamka a ja taka krizovatka ne?.... cely cas pisem o objektivoch.
Aj tento objektiv je vyborny.

www.ephoto.sk/bazar/predam/objektivy/kraj/52055/predam-canon-16-35mm-f-2-8l-ii-usm/
canon 600d +

www.ephoto.sk/bazar/predam/objektivy/kraj/52055/predam-canon-16-35mm-f-2-8l-ii-usm/

je to Lkovy objektiv siroky vhodny na portrety deti a rodinne akcie ako stvoreny.
Av, clona 5,6, blesk a bude mat naozaj super fotografie, prave so 600d sa da nadherne experimentovat, plus Lkovy objektiv... nieco ako toto
inac s tym objektivom by som sa vobec nebal v interiery.“
 
fatality
2018-12-12 18:28:46+01
príspevok od: imajtan
Toto som písal ja :
„Len sa nedaj nahovorit na bezzrkadlovku so setovym objektivom... alebo na system bezzrkadlovky lebo ked si budes chciet kupit ozaj poriadny objektiv zaplaces ked uvidis tu cenu.
Canon 600d + 16-35 f2,8, z druhej ruky... bezzrkadlovka ti nikdy taky komfort pri foteni neposkytne ako toto... ani vystupnu kvalitu.
Skratka canon 600d jeden z najvydarenejsich fotoaparatov. Treba nanho nasadit Lkovy objektiv a on sa za to aj odvdaci....
Lebo som mu doprial Lkove objektivy a on podaval obdivuhodny vykon
Na ephote sa robi uz davno masivna kampan za bezzrkaldovky preto tu kazdy mudruje do toho. Inac vo svete z profi fotografov malokto foti takym systemom, objektivy vobec nedosahuju kvality canonackych a nikonackych Lkovych objektivov a tie Lkove objektivy na bezzrkadlovky su drahsie ako profi rada zrkadloviek.
To ze su bezzrkadlovky mensie a lahsie to je iba marketingovy trik, male zrkadlovky su vahovo na tom tak isto ako bezzrkadlovky... Kto chce kvalitu foti zrkadlovkou a este 5rokov bude.
Kde si tam pochopil, ze vyzdvihujem zrkadlovku? Cely cas pisem o objektivoch.
Lebo maju daleko kvalitnejsie objektivy ako bezzrkadlovky, otec lovak madar mamka a ja taka krizovatka ne?.... cely cas pisem o objektivoch.
Aj tento objektiv je vyborny.

www.ephoto.sk/bazar/predam/objektivy/kraj/52055/predam-canon-16-35mm-f-2-8l-ii-usm/
canon 600d +

www.ephoto.sk/bazar/predam/objektivy/kraj/52055/predam-canon-16-35mm-f-2-8l-ii-usm/

je to Lkovy objektiv siroky vhodny na portrety deti a rodinne akcie ako stvoreny.
Av, clona 5,6, blesk a bude mat naozaj super fotografie, prave so 600d sa da nadherne experimentovat, plus Lkovy objektiv... nieco ako toto
inac s tym objektivom by som sa vobec nebal v interiery.“
je to troll a je jedno,co mu pises..on bude vzdy oponovat,
prekrucat,hadat sa,menit nazory,pokusat sa urazat a klamat..
 
martinmlm
2018-12-13 00:18:15+01
príspevok od: imajtan
smiešne je keď niekto tvrdohlavo pretláča L-kový objektív, lebo bezzrkadlovka nemá také kvalitné alebo sú drahé... potom stačí 1" kompakt, lebo má kvalitu ako APS-C... a dnes sa asi dozvieme, že najlepší je ten telefón ktorý má teraz...

čo sa týka blesku, nie je je nevyhnutný ale má svoje využitie... brašňa je pomerne normálna vec, dokonca aj pamäťovú kartu bude treba

to že nevie žiadny program neznamená, že nemôže fotiť na DSLR, bezzrkadlovku alebo hocičo
program sa naučí rýchlo

K samotnému výberu zrkadlovka vs. bezzrkadlovka, by som doporučil tú bezzrkadlovku. Jedna vec, je to žena a každá úspora na hmotnosti poteší (a nie len ženy). Bezzrkadlovka je celkovo kompaktnejšia a tým pádom si ju zoberie zo sebou radšej (viem to aj podľa seba). A trend je taký, že výrobcovia sa na tento segment sústredia viac,.
ups...musím sa opraviť ....ten objekiv čo som dal ja, nieje "L" a nebol som prvý, čo pretláčal kvalitné "L" ....napíšte niečo prosím, nech niesom posledný
 
close
2018-12-13 06:47:12+01
príspevok od: martinmlm
ups...musím sa opraviť ....ten objekiv čo som dal ja, nieje "L" a nebol som prvý, čo pretláčal kvalitné "L" ....napíšte niečo prosím, nech niesom posledný
niečo
 
Strana 13 z 13
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()