Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Športová fotografia/video + Lumix G9, Panasonic 50-200mm?

xaradas1@gmail.com
2018-12-16 19:56:26+01
Nazdar,
počas zimí chcem fotiť "extrémne" lyžovanie + sekundárne aj natáčať video.

Pôvodne som si chcel kúpiť k môjmu Canonu 80D nový objektív Canon 70-200 2,8 ll IS a o rok prejsť na full frame Canon.

Každopádne som po porovnávaní cien a výkonu (aj veľkosti) prišiel k tomu zvažiť možnosť a to alternatívu Lumix G9 + Panasonic 50-200mm f/2.8-4.

Žial na internete je veľmi malo o Panasonic 50-200mm f/2.8-4 pri použití na šport.

Otázka znie je či je prechod na Lumix rozumná voľba ak to chcem s fotografiu tiahnuť v úrovni viac na hor? (okrem freeride lyžovania fotím hlavne produktové foto/video)
 
psykora2
2018-12-16 22:19:46+01
príspevok od: xaradas1@gmail.com
Nazdar,
počas zimí chcem fotiť "extrémne" lyžovanie + sekundárne aj natáčať video.

Pôvodne som si chcel kúpiť k môjmu Canonu 80D nový objektív Canon 70-200 2,8 ll IS a o rok prejsť na full frame Canon.

Každopádne som po porovnávaní cien a výkonu (aj veľkosti) prišiel k tomu zvažiť možnosť a to alternatívu Lumix G9 + Panasonic 50-200mm f/2.8-4.

Žial na internete je veľmi malo o Panasonic 50-200mm f/2.8-4 pri použití na šport.

Otázka znie je či je prechod na Lumix rozumná voľba ak to chcem s fotografiu tiahnuť v úrovni viac na hor? (okrem freeride lyžovania fotím hlavne produktové foto/video)
pripoj sa do skupiny lumix panasonic na fb a tam sa opytaj, su tam ludia co fotia a tocia videa aj profesionalne s panasonicom, ako priklad uvediem tento link https://www.slavikpetr.com/, je to oficialny fotograf a reporter pre cesky biatlon
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()