Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

novy fotoaparat Canon?

S
2019-03-05 12:56:52+01
Dobry den,
planujem si kupit novy fotoaparat,potrebujem hlavne automaticky rezim,aby boli pekne fotky,mam male deti, tak dlho nezaostrovat..
Poradite? Kukala som recenzie na tieto fotoaparaty, su ok?
dakujem za kazdu radu.
S.

Canon powershot g9x
Canon powershot d30
sony cyber shot dsc wx350
 
fatality
2019-03-05 14:21:02+01
príspevok od: S
Dobry den,
planujem si kupit novy fotoaparat,potrebujem hlavne automaticky rezim,aby boli pekne fotky,mam male deti, tak dlho nezaostrovat..
Poradite? Kukala som recenzie na tieto fotoaparaty, su ok?
dakujem za kazdu radu.
S.

Canon powershot g9x
Canon powershot d30
sony cyber shot dsc wx350
z tychto 3 urcite g9x mark2..jediny z nich ma vacsi snimac..
 
shagy2301
2019-03-05 14:23:53+01
Ak to má byť na fotenie detí a v automatike, tak na to stačí aj kvalitnejší fotoaparát v mobile
https://www.dxomark.com/category/smartphone-reviews/

Ručím Vám, že mobil budete mať pri sebe oveľa častejšie ako foťák a dopadne to tak, že foťák zapadne prachom. Verte mi mám vo svojom okolí množstvo príkladov, kedy si tiež kúpili foťák, nafotili dokopy 50 fotiek pri prvom fotení a potom zvyšok mobilom, lebo keď bolo treba nebol foťák po ruke
 
S
2019-03-05 14:39:26+01
príspevok od: shagy2301
Ak to má byť na fotenie detí a v automatike, tak na to stačí aj kvalitnejší fotoaparát v mobile
https://www.dxomark.com/category/smartphone-reviews/

Ručím Vám, že mobil budete mať pri sebe oveľa častejšie ako foťák a dopadne to tak, že foťák zapadne prachom. Verte mi mám vo svojom okolí množstvo príkladov, kedy si tiež kúpili foťák, nafotili dokopy 50 fotiek pri prvom fotení a potom zvyšok mobilom, lebo keď bolo treba nebol foťák po ruke
dakujem, mobilom fotim /iPhone/, mam tam dobry fotak, ale potrebujem aj fotoaparat, napr. na dobry zoom..
 
Jozi Mačutek
2019-03-05 15:21:44+01
Sony RX100, kludne aj Mark I
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()