Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Všestrannný fotoaparát Canon

Fanka
2019-04-02 09:57:07+02
Prosím vás, mňa by zaujímal váš názor na fotoaparát Canon, ktorý je všestranný, a tak ako dobre dokáže urobiť kvalitné fotografie, zvládne urobiť aj kvalitné video? Ďakujem za každú cennú radu a názory.
 
om1ci
2019-04-02 10:23:52+02
Canon EOS R
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2019-04-02 10:54:13+02
Velmi povrchna otazka.CO je pre teba dobre? Za akych podmienok? Co s tym bude fotene a tocene? Aky mas rozpocet? Preco Canon, ked napt. video dokazu ine znacky robit lepsie? Atd, atd...
 
Fanka
2019-04-02 11:22:47+02
príspevok od: Karol Srnec
Velmi povrchna otazka.CO je pre teba dobre? Za akych podmienok? Co s tym bude fotene a tocene? Aky mas rozpocet? Preco Canon, ked napt. video dokazu ine znacky robit lepsie? Atd, atd...
Máte pravdu, uvedomila som si to neskôr. Fotografovanie chcem využívať primárne ako doteraz, na pokročilej úrovni. Hlavne portréty, krajina, časom aj akcie. Točenie iba na sekundárne účely, na yt tvorbu. Väčšinou interiér. Cenovo do 2000,- Na Canon som zvyknutá, avšak nebránim sa ani inej variante, ktorá by bola lepšia
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2019-04-02 11:49:17+02
Zrejme uz nema zmysel ist do zrkadlovky, hlavne kvoli videu. Bolo by dobre, akby fotak mal stabilizovany snimac, asi uz aj 4K rozlisenie a nemal silny crop videa. Podla mna je asi volba s najlepsim pomerom cena/vykon/funkcionalita Fujifilm X-H1.

shop.ephoto.sk/blog/fujifilm-zlacnuje-vybrane-modely-b73.html
 
MagickVamp
2019-04-02 12:43:10+02
príspevok od: Fanka
Máte pravdu, uvedomila som si to neskôr. Fotografovanie chcem využívať primárne ako doteraz, na pokročilej úrovni. Hlavne portréty, krajina, časom aj akcie. Točenie iba na sekundárne účely, na yt tvorbu. Väčšinou interiér. Cenovo do 2000,- Na Canon som zvyknutá, avšak nebránim sa ani inej variante, ktorá by bola lepšia
Ked si zvyknuta na Canon chod do R, budes myslim spokojna. Ak nefotis krajinky tak aj FUJI je dobra volba, mensi snimac, vacsi sum pri realnych ISO, ale zas mas crop ak by si fotila wildlife a cely system je skladnejsi, napriklad X-T3 + nejaky fajn objektiv.
 
fatality
2019-04-02 13:33:11+02
príspevok od: Fanka
Prosím vás, mňa by zaujímal váš názor na fotoaparát Canon, ktorý je všestranný, a tak ako dobre dokáže urobiť kvalitné fotografie, zvládne urobiť aj kvalitné video? Ďakujem za každú cennú radu a názory.
ak mas Canon kvalitne skla,dobre by bolo ist do Canonu..kludne do toho Rka..
ak nie a nevadilo by ti mat dva systemy,moznosti je vela..jednou je aj spominane Fuji..
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()