Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Canon 200D vs Olympus E-M10 III+14-42 mm R vs Sony RX 100 MIII

Niky88
2019-10-23 07:58:21+02
Ahojte zaujímalo by ma do ktorého z týchto foťákov by bolo najlepšie investovať, ak niekto z vás daný typ fotoaparátu mal, resp.by ich vedel vzájomne porovnať, bola by som veľmi rada za vaše názory Bola som už na pevno rozhodnutá pre zrkadlovku Canon 200D, má fakt dobré recenzie čo som všade čítala a páči sa mi že má aj výklopný displey, čo je podľa mňa dosť veľká výhoda, no vidím, že teraz majú v akcii aj tieto bezzrkadlovky čo som tu uviedla, konkr.daný Olympus sa mi aj celkom páči, no odrádza ma že má len 16 Mpx v porovnaní s Canon ktorý má až 24 a celkovo si nie som istá či dokáže až tak kvalitné zábery, s ktorými by sa dalo prispievať napr.aj do fotobánk. Fotím zatiaľ len ako hobby, no veľmi ma to baví a chcela by som na tom ešte viac popracovať a rada by som vybrala ten správy foťák, ktorý mi bude skvelým pomocníkom - fotím najradšej krajinky a chcela by som aj makro...
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2019-10-23 08:24:44+02
Fotky z Olympusu si v plnej kvalite mozes pozriet v recenzii a prakticky v celej serii Fotografiujeme so setakom, ktora je v nasej Fotoskole.

www.ephoto.sk/fotoskola/clanky/zaciname-s-fotografovanim/fotografujeme-so-setovym-objektivom-i---uvod/
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()