Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Kúpa fotoaparátu

nina12
nina12 2019-11-08 18:15:11+01
Ahojte, potrebovala by som poradiť. Momentálne mám Nikon D7000 a chcela by som niečo lepšie, pretože už má svoje roky. Prevažne fotografujem produktovú fotografiu (jedlo, produkty atď.), architektúru a street foto. Objektívy mám Nikon AF-S 24-120mm f/4G ED VR, Tamron SP AF 28-75 mm f/2.8 XR Di LD a Nikon AF-S 50mm f/1,8G. Uvažovala som nad Nikonom D850, ale radšej si nechám poradiť.
 
fatality
2019-11-16 16:00:53+01
príspevok od: soundastic
Pekný deň všetkým... Nechcem zakladať nové vlákno, tak si dovolím nabúrať sa sem, keďže je tu spomenutých pár foťákov, o ktorých uvažujem. Potrebujem riešiť prechod z D3200. Fotiť sa bude wildlife, macro a krajina-scenérie. Viem, že na ten wildlife by bol ideálny d500, ale to je už pre mňa ako amatéra veľa peňazí (+drahšie karty, menšia výdrž batérie - viac náhradných atd). Takže som priklonený D7500 vke. Treba mi tie telá dve (aj pre partnerku). Zamotala mi ale hlavu cena D750tky. Má horšie fps, otázkou teda je, či by FF bolo významným prínosom (u tej krajiny asi áno)... Navyše som nedávno kúpil tokinu 11-16, ktorá je len na APSC. Pri FF od 15mm použiteľná, ale bez fltrov a stratou kvality na okrajoch... tlač len minimálne a nie veľkoplošne... Ďakujem
na to,co pises bola ideal d7200,bohuzial jej nizke ceny su uz minulost,takze
ak nepotrebujes dve karty najvhodnejsia volba vyzera byt d7500..
https://www.e-infin.com/eu/item/3326/nikon_d7500_digital_slr_camera_body_only_kit_box
fullframe ti macro,wildlife skor stazi(crop faktor na apsc je fajn)+krajinu das vpoho
aj s d7500..
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()