Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Sony A7R 2,3 vs Canon 250D detaily

juryno
juryno 2020-05-23 17:08:35+02
Mam zaujem o co najlepsie detaily pri priblizeni uz odfotenej fotky a makro. Najviac mi padlo do oka Sony A7R 2 alebo 3 generacia lebo ma 42mpx a je kompaktny.

Nevyznam sa, ale mam Canon 250D 24mpx a vraj aps-c ked porovnam z FF cca 40mpx tak vidu zhruba na rovnake mpx kvoli cropu. Takze som zmateny tymi podobnymi mpx. Je mi jasne ze FF je vacsia kvalita a mpx nie su vsetko ale matie ma to lebo sa v tom nevyznam. Stoji to za investiviu do Sony, ak tie mpx su takmer rovnake ak to je pravda?
 
fatality
2020-05-25 00:13:11+02
príspevok od: juryno
Diky

Uz som sa naucil aj v ligtroome upravovat presne som asi objavil smer bezne fotky su tuctove, takto sa aj obycajnejsia fotka da zjedinecnit. Kazdy si prifarbujeme realitu nejak to co he.

Treskne sa aspon myslienka na zaver. Take davam do fotiek. Musi ist kazdy vlasntou cestou...

Nejde o to ci pravdu mam, ale ako sa ja chovam k vam
noo objavil si smer asi 110 rokov stary
 
juryno
2020-05-25 07:11:03+02
Jaane na egoguli nic nove neexistuje, vsetko tu uz bolo

Ale davat kratke basne o podstate ega do fotiek nie je az tak okukane. Aj ked basen tam rusi, ale je to malym pismom len hore a dole, ved to sa este vyvinie.

Napr mam taku foto kde je labut z rozprestenymi kridlami oproti malej kacke a vedla labut so schovanou hlavou, tak sa tam pasol text

Poznavat seba znamena poznavat vsetkych ludi,
lebo princip mysle mame rovnaky, ja sa vzdy hrdi
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()