Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Fotoaparát umietnený pernametne vonku.

yozko
2020-09-22 10:49:57+02
Dobrý deň.

Potreboval by som poradiť či existuje nejaká zrkadlovka ale dobrý digitál čo by mohol byť umiestený permanentne vo vonkajšom prostredí ,ktorý by vydržal zmenu teplôt a vlhkostí?
Niečo ako fotopasce ale v lepšej kvalite fotografie.
Ďakujem veľmi pekne za odpovede.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2020-09-22 10:55:33+02
Samozrejme. Taky TOmas Hulik ma po Slovensku niekolko Nikonov D8XX, co mu snimaju timelapsy. Dokonca v Tatrach. Vyssie modely DSLR a CSC byvaju utesnene a niektore aj s deklarovanou mrazuvzdornostou.
 
z80
2020-09-22 11:45:07+02
príspevok od: Karol Srnec
Samozrejme. Taky TOmas Hulik ma po Slovensku niekolko Nikonov D8XX, co mu snimaju timelapsy. Dokonca v Tatrach. Vyssie modely DSLR a CSC byvaju utesnene a niektore aj s deklarovanou mrazuvzdornostou.
Tu ale asi nebude najväčším problémom ohrozujúcim foťak dážď a mráz ale skôr zlodeji
 
marianr
2020-09-22 13:38:36+02
príspevok od: Karol Srnec
Samozrejme. Taky TOmas Hulik ma po Slovensku niekolko Nikonov D8XX, co mu snimaju timelapsy. Dokonca v Tatrach. Vyssie modely DSLR a CSC byvaju utesnene a niektore aj s deklarovanou mrazuvzdornostou.
A ako to napája? Teda, ak sú zapnuté... 8-)
 
roka222
2020-09-22 15:11:42+02
príspevok od: marianr
A ako to napája? Teda, ak sú zapnuté... 8-)
Ja som to riešil 6v oloveným aku. ( S aparatom Nikon colpix 5000 )
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2020-09-22 19:46:56+02
príspevok od: marianr
A ako to napája? Teda, ak sú zapnuté... 8-)
Niektore fotoaparaty je mozne napajat zo sietoveho zdroja, cize z 220V siete.
 
jan21
2020-09-23 08:08:28+02
príspevok od: yozko
Dobrý deň.

Potreboval by som poradiť či existuje nejaká zrkadlovka ale dobrý digitál čo by mohol byť umiestený permanentne vo vonkajšom prostredí ,ktorý by vydržal zmenu teplôt a vlhkostí?
Niečo ako fotopasce ale v lepšej kvalite fotografie.
Ďakujem veľmi pekne za odpovede.
Istota je istota:
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/518634/soliter/?s=photos

pernamentne nejaku ochranu asi ano, možno prehrievanie v lete na slnku je treba viac riešiť ako vodu a vhlkosť pri utesnených fotoaparátoch ale na ako dlho, napajanie: staršie aj na 220V+zdroj, novšie usb + power banka, klasici aj autobateriu s adekvatnym meničom a stabilizatorom! Smelo do toho.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()