Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Rada pri kúpe kompaktu

hricush
hricush 2021-10-21 11:51:55+02
Ahojte. Potrebovala by som od Vás poradiť s kúpou bez-zrkadlovky. Zháňam niečo kompaktné, čo rýchlo hodím do tašky a budem môcť mať pri sebe stále. Posledné roky fotím len telefónom aktuálne note 20...fotka pekná ale pri úprave to už je horšie...mám obhliadnuté a rozhodujem sa u canon g7x mark 2, sony a6000 ale stále neviem. Poprípade poradte niečo podobné s čim máte skúsenosť a nepustíte z ruky. Fotiť mám v pláne krajinu, hory, mesto a proste to čo cvrnkne do nosa ďakujem pekne za každú radu
 
JohnNewton
2021-10-23 17:40:47+02
príspevok od: gytheio
Rollerblade som mal na nohach uz pri narodeni, myslim take prave nie pre invalidov s motorcekom stabilizaciou a hladacikom.
Gynekológ musel byť z Teba na prášky , keď na konci pôrodu vyťahoval korčule Chlap čo nevie na čo je hľadáčik, by mal rozdávať rady na
www.modrykonik.sk
Ja som to písal hneď na začiatku ako to v tomto vlákne dopadne, no ako vždy
 
gytheio
2021-10-23 18:06:39+02
príspevok od: JohnNewton
Gynekológ musel byť z Teba na prášky , keď na konci pôrodu vyťahoval korčule Chlap čo nevie na čo je hľadáčik, by mal rozdávať rady na
www.modrykonik.sk
Ja som to písal hneď na začiatku ako to v tomto vlákne dopadne, no ako vždy
Ty nevies citat a nie, ze si vedel ako to dopadne. Clovek ktory prekruca je psycho.
 
Mgr. art.  Zdenko Dendis
2021-11-27 10:55:25+01
príspevok od: hricush
Ahojte. Potrebovala by som od Vás poradiť s kúpou bez-zrkadlovky. Zháňam niečo kompaktné, čo rýchlo hodím do tašky a budem môcť mať pri sebe stále. Posledné roky fotím len telefónom aktuálne note 20...fotka pekná ale pri úprave to už je horšie...mám obhliadnuté a rozhodujem sa u canon g7x mark 2, sony a6000 ale stále neviem. Poprípade poradte niečo podobné s čim máte skúsenosť a nepustíte z ruky. Fotiť mám v pláne krajinu, hory, mesto a proste to čo cvrnkne do nosa ďakujem pekne za každú radu
Dobrý deň Vám prajem a približne aký je Váš rozpočet na kúpu fotoaparátu?
 
JozoOrech
2021-11-27 11:46:47+01
príspevok od: hricush
Ahojte. Potrebovala by som od Vás poradiť s kúpou bez-zrkadlovky. Zháňam niečo kompaktné, čo rýchlo hodím do tašky a budem môcť mať pri sebe stále. Posledné roky fotím len telefónom aktuálne note 20...fotka pekná ale pri úprave to už je horšie...mám obhliadnuté a rozhodujem sa u canon g7x mark 2, sony a6000 ale stále neviem. Poprípade poradte niečo podobné s čim máte skúsenosť a nepustíte z ruky. Fotiť mám v pláne krajinu, hory, mesto a proste to čo cvrnkne do nosa ďakujem pekne za každú radu
Ricoh GR
 
seifi
2021-11-27 12:26:36+01
GR áno, mal som II, ale má to pevné ohnisko 28mm; rýchly a skvelý foťák, k tomu APS-C, všetko je po ruke. Zamenil som ho za Canon 7GX Mark II, chýbal mi zoom, tu je rozsah 24-100mm a clona 1,/8-2,8. Rýchly dobrý kompakt na rôzne kategórie, k tomu foto aj vo formáte raw.
(fotím málo, len zrkadlovkou, predávam ho s koženým púzdrom za 285,- €)
 
flapy
2021-11-27 19:55:03+01
príspevok od: gytheio
Ale debata je o voze a on hovori o koze.
V tom videu hovorí presne k téme ,ale vo všeobecnosti.Takže nehovorí o "koze".A ja s ním súhlasím!
A len tak na okraj,ešte stále nevieš na čo je hľadáčik?
 
gytheio
2021-11-27 20:24:08+01
príspevok od: flapy
V tom videu hovorí presne k téme ,ale vo všeobecnosti.Takže nehovorí o "koze".A ja s ním súhlasím!
A len tak na okraj,ešte stále nevieš na čo je hľadáčik?
Ale viem co je fotografia.
 
jozef84
2021-12-01 17:43:56+01
príspevok od: gytheio
Ale viem co je fotografia.
 
2022-01-24 15:45:52+01
Riešenia vašich finančných problémov
Jednotlivcom kdekoľvek na svete ponúkame pôžičku v rozmedzí od 3 000 eur do 80 000 000 eur, všetci ľudia ju môžu splatiť aj s úrokom pri úrokovej sadzbe 2% z akejkoľvek požadovanej sumy. Kontaktujte ma emailom: biezbardelaura@gmail.com
WhatsApp: +33752595873

Webstránka: http://www.keogh-group.com
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()