Hore
Fórum » Objektívy a filtre
 

Polarizačný filtre Hoya CPL Slim

dodusi88
2013-05-24 18:04:02+02
Našiel som na bazoši inzerát na tento polarizačný filter, chcel by som sa opýtať či má niekto z vás skúsenosť s týmto filtrom.
http://foto.bazos.sk/inzerat/25635549/Polarizacny-filtre-Hoya-525867727782-mm-CPL-Slim.php
 
sino
2013-05-24 19:57:28+02
Ahoj,
ked sa pozrem na jeho sortiment a ceny tak su to lacne napodobeniny z Ciny/ Honk kongu , na ebay je toho plno a lacnejsie.
Nebrat ignorovat!
 
hugoba
2013-05-24 20:44:27+02
tiez si myslim co sino,je to najnizsia rada od hoya,ak to vobec hoya je.Radsej si zbehni k zabehnutemu predajcovi,kde mas aku-taku istotu,ze to neni fake.Ja by som neriskoval!
 
Martin Piňák
2013-05-25 09:48:25+02
alebo si radšej objednaj presne to isté z ebayu za 1/2 cenu ...nebudeš platiť nejakú maržu niekomu čo to pred tebou objednal tak isto, alebo ako chalani spomínajú ... osvedčený predajca
 
rk.
2013-05-25 10:08:42+02
Filtre Hoya su super (je tu o nich asi 50 diskusii, pouzi vyhladavanie), ale zaroven su asi najfalsovanejsimi filtrami. Urcite by som ich nekupoval takto od niekoho, co ich ocividne nakupuje na ebay a predava dalej. To si viem spravit aj sam, plus si mozem vybrat predajcu so zarucene pravym tovarom.
 
kuchar
2013-05-25 12:09:02+02
príspevok od: Martin Piňák
alebo si radšej objednaj presne to isté z ebayu za 1/2 cenu ...nebudeš platiť nejakú maržu niekomu čo to pred tebou objednal tak isto, alebo ako chalani spomínajú ... osvedčený predajca
Presne.Ja som za par rokov usetril slusnu sumu penazi nakupovanim cez ebay.(cca 80 veci).A nikdy som nemal ziadny problem.Treba si vybrat predajcu s vysokym hodnotenim,ktory ma uz co to predane na ebay a problem by nemal byt.Ak ma niekto predanych 100 000 produktov a feedback 99.5 % tak fake predavat zrejme nebude.
 
Martin Piňák
2013-05-25 12:47:12+02
príspevok od: kuchar
Presne.Ja som za par rokov usetril slusnu sumu penazi nakupovanim cez ebay.(cca 80 veci).A nikdy som nemal ziadny problem.Treba si vybrat predajcu s vysokym hodnotenim,ktory ma uz co to predane na ebay a problem by nemal byt.Ak ma niekto predanych 100 000 produktov a feedback 99.5 % tak fake predavat zrejme nebude.
no u mňa sa dá tiež hovoriť o stovkách eur... filtre, držiaky, odpalovače, difuzory a pod. veci...nevidím dôvod kupovať niektoré veci vyslovene značkové keď je to len kus plastu... a je mi úprimne jedno či je tam značka "bambusový výhonok"
 
kuchar
2013-05-25 12:55:59+02
príspevok od: Martin Piňák
no u mňa sa dá tiež hovoriť o stovkách eur... filtre, držiaky, odpalovače, difuzory a pod. veci...nevidím dôvod kupovať niektoré veci vyslovene značkové keď je to len kus plastu... a je mi úprimne jedno či je tam značka "bambusový výhonok"
Tak ja som kupoval vsetko "znackove" .Ide o to,ze napr. na jednom filtri hoya som dokazal usetrit 50 euro.Ide o to,ze takemu cinskemu predajcovi staci zisk na filtri 2-3 eura.Su veci ktore by som vyslovene "neznackove" nikdy nekupil a filtre patria medzi ne.
 
Martin Piňák
2013-05-25 13:35:12+02
príspevok od: kuchar
Tak ja som kupoval vsetko "znackove" .Ide o to,ze napr. na jednom filtri hoya som dokazal usetrit 50 euro.Ide o to,ze takemu cinskemu predajcovi staci zisk na filtri 2-3 eura.Su veci ktore by som vyslovene "neznackove" nikdy nekupil a filtre patria medzi ne.
to áno... filtre aj ja mám hoye značkové... ale predsa pri nejakom difuzore jednoduchom resp. držiaku, redukcii... no môžem osr. či tam je nejaka značka či nie... no a ide presne o to... každy si dava velke marže na produkty tu aby pokryl réžijné náklady + aby mal z čoho žiť, je mi jasné že tým že si kúpim prísluško z číny im nepomôžem lenže mne tiež nikto nepomôže...žijem z vyplaty do vyplaty takže je to pre mňa jediná alternativa.
 
jacisko
2020-01-24 15:18:21+01
Polarizačny filter HOYA PRO1 digital,alebo TIFFEN USA ?Ktorý je kvalitnejší?
Vďaka za názory.
 
francesco
2020-01-24 17:40:34+01
príspevok od: jacisko
Polarizačny filter HOYA PRO1 digital,alebo TIFFEN USA ?Ktorý je kvalitnejší?
Vďaka za názory.
nespoznas rozdiel podla mna, su to filtre podobnej kategorie aj kvality
 
jozef84
2020-01-25 16:16:12+01
U polarizáku by som fejk už nekupoval. A toto je určite za túto cenu fejk.Tiež som sa ulakomil v dobrej viere, že sa niekto zbavuje výbavy...
U ostatných filtrov (UV, ND a pod.) je to v pohode.
 
Deane
2020-02-03 19:59:40+01
Tiež som kúpil z číny a jasne že je to šmejd. Teda ja odborník nie som a osobné skúsenosti nemám, ale aj Prolajka predáva lacnejšie polarizáky, neviem posúdiť kvalitu ale aspoň by to nemal byť fejk.
https://www.prolaika.sk/e-shop/polaroid-polarizacny-filter-cpl-67mm/p-4487474.xhtml
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()