Hore
Fórum » Objektívy a filtre
 

Tamron 17-50mm, prah v prvej časti skla.

Marvy936
2017-06-17 19:12:50+02
Zdravím,

mám taký problém, prach nie je síce viditeľný na zábere nie je to ani tak problém ako som zvedavý. Predné sklo vlastne pozostáva z dvoch, ktoré ako som skúšal sa mi nepodarilo ani rozobrať od seba a ani nikde prípadne nájsť náhradný predný element no a dostal sa mi medzi to prach. Opraviť mi to nikto nechce. Existuje nejaká možnosť ako to vyriešiť okrem kúpy nového objektívu alebo nechať to tak? Dá sa to prípadne rozobrať? Prípadne zohnať náhradný diel?
 
Paulie
2017-06-17 21:16:02+02
Kašli na to.
 
Peter1111
2017-06-17 21:49:03+02
príspevok od: Marvy936
Zdravím,

mám taký problém, prach nie je síce viditeľný na zábere nie je to ani tak problém ako som zvedavý. Predné sklo vlastne pozostáva z dvoch, ktoré ako som skúšal sa mi nepodarilo ani rozobrať od seba a ani nikde prípadne nájsť náhradný predný element no a dostal sa mi medzi to prach. Opraviť mi to nikto nechce. Existuje nejaká možnosť ako to vyriešiť okrem kúpy nového objektívu alebo nechať to tak? Dá sa to prípadne rozobrať? Prípadne zohnať náhradný diel?
V servise ti objektív od prachu vyčistia bez problémov.Neviem kde si to nosil,keď píšeš ,že nikto ti to nechce opraviť.
Ja som dával vyčistiť objektív od prachu a bez problémov.
 
filip.p3k
2017-06-18 08:28:14+02
To sa ti tam ako podarilo dostať?
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()