Hore
Fórum » Blesky
 

Odpalovace JJC JF-T2 neodpaluju v Live View?

retepsk
2012-10-19 20:42:06+02
Mam JJC JF-T2 odpalovace a zatial fungovali spolahlivo na Canon 350D, Speedlite 430EX II a Sigma 500DG Super bleskom. Na Canon 650D mi tiez idu ak fotim cez hladacik ale v Live View sa neodpalia. Vam to ide? napr. inym typom odpalovaca v Live View ? Teraz neviem ci to je tym odpalovacom alebo fotakom.
 
morseee1
2012-10-20 08:11:18+02
myslim ze to nieje problem odpalovacov, ale firmware .. mam canon 600D a odpalovanie v LV je fakt problem... Nieco riesili novym Canon firmware, ale na moj blesk (odpalovac) to nemalo ucinok. Jedina moznost bola nahrat firmware od LanterMagic a tam je moznost pri pri liveview zaskrtnut podporu bleskov tretich stran. Potom by to malo fungova, pretoze ani odpalovac sa vseobecne neda povazovat za origo Canon blesk a to je prave v LV u canona problem. Skus si stiahnut MagicLantern a daj vediet
 
radoadamek
2012-10-20 08:20:04+02
príspevok od: morseee1
myslim ze to nieje problem odpalovacov, ale firmware .. mam canon 600D a odpalovanie v LV je fakt problem... Nieco riesili novym Canon firmware, ale na moj blesk (odpalovac) to nemalo ucinok. Jedina moznost bola nahrat firmware od LanterMagic a tam je moznost pri pri liveview zaskrtnut podporu bleskov tretich stran. Potom by to malo fungova, pretoze ani odpalovac sa vseobecne neda povazovat za origo Canon blesk a to je prave v LV u canona problem. Skus si stiahnut MagicLantern a daj vediet
Ahoj, ja som detto pripad riesil u Canon 60d, aj som stiahol program magiclantern, ale ako som ho isiel instalovat, vybehlo mi, ze pozor, program moze poskodit vas fotak, ze za to neberu zodpovednost. Tak co je na tom pravdy?
 
retepsk
2012-10-20 09:30:56+02
No ak viem spravne tak Canon 650D este magiclantern nepodporuje . Poznam par ludi co magiclantern pouzivaju a este im fotaky idu v pohode.
 
denySK
2012-10-20 10:15:33+02
neviem ako na novsich, ale a 50D staci VYPNUT silent shooting v menu fotoaparatu..
 
radoadamek
2012-10-20 11:33:16+02
V 60d by som ten silent shooting kde nasiel? Asi nevidim
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()