Hore
Fórum » Blesky
 

Blysnutie bleskom priamo do objektivu

Tibor78
2015-04-09 11:34:10+02
Zdravim, mam taku mozno az smiesnu otazku, ale nestane sa zrkadlovke ani mojmu oku nic, ked si externy dialkovo ovladany blesk nastavim tak, ze blisne nasmerovany priamo do objektivu? Dakujem
 
om1ci
2015-04-09 11:57:59+02
ked blisne, tak nic...ak by ale blysol...tak to uz neviem, neviem...
 
Tibor78
2015-04-09 13:16:10+02
príspevok od: om1ci
ked blisne, tak nic...ak by ale blysol...tak to uz neviem, neviem...
Nie kazdíííí mal jednotku z diktatu....namiesto poukazania na gramatiku by som skor uvital odpoved na otazku !
 
om1ci
2015-04-09 13:41:42+02
Myslim ze blesk cipu neuskodi, lebo sa foti aj slnko v zabere. A blesk nie je taka intenzita ako priame slnko. Samozrejme dlhy cas a slnko..to uz moze vypalit, poskodit urcitu cast na cipe. O tom ze by sa takto poskodil pri blesku som este nepocul. Ved snad ten blesk nebudes mat 20 cm od objektivu, namiereny priamo don !
Ci to poskodi zrak neviem, trosku sa ti zatmie pred ocami na sekundu, no potom sa zase snad rozhladis... ci to poskodilo nejaku cast oka, vypalilo par capikov ? ...neviem.
A k tomu pravopisu mi uz aj kamos prave teraz povedal. Kaslat na to ...Dnes je doba ked sa hladi len na to ci to vynesie peniaze, zvysok je o ho..ne
tak asi tak.
 
Tibor78
2015-04-09 21:18:08+02
príspevok od: om1ci
Myslim ze blesk cipu neuskodi, lebo sa foti aj slnko v zabere. A blesk nie je taka intenzita ako priame slnko. Samozrejme dlhy cas a slnko..to uz moze vypalit, poskodit urcitu cast na cipe. O tom ze by sa takto poskodil pri blesku som este nepocul. Ved snad ten blesk nebudes mat 20 cm od objektivu, namiereny priamo don !
Ci to poskodi zrak neviem, trosku sa ti zatmie pred ocami na sekundu, no potom sa zase snad rozhladis... ci to poskodilo nejaku cast oka, vypalilo par capikov ? ...neviem.
A k tomu pravopisu mi uz aj kamos prave teraz povedal. Kaslat na to ...Dnes je doba ked sa hladi len na to ci to vynesie peniaze, zvysok je o ho..ne
tak asi tak.
Dakujem za odpoved, potreboval som sa uistit len, nerad by som robil daco co by skodilo technike alebo mne.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()