Hore
Fórum » Blesky
 

Visatec Solo 1600B 600 W/S (zánovný set)

matte7
2015-07-26 10:07:25+02
Naskytla sa mi možnosť zakúpiť zánovný set Visatec Solo 1600B 600 W/S (3 x svetlo, 1 x soft box, 1 x dáždnik, 1 x klapka). Podľa dostupných zdrojov (google) ide už o neexistujúcu divíziu Broncolor. Nakoľko je net na informácie skúpy a ja si potrebujem pre rozhodnutie (kúpiť / nekúpiť) zodpovedať viacero otázok, poprosím pracovne skúsenejších a znalých o informácie / rady.

- Aké značky sú kompatibilné s príslušenstvom - bajonetom (ak existujú hlavne cenovo dostupnejšie)
- Je možné svetlá odpaľovať okrem originálneho príslušenstva (čo je infra transmitter) aj cez rádio - konkrétne, či je možné do svetla / svetiel zapojiť rádio prijímač od tretích strán. Resp. eké sú ďalšie možnosti.
- Aká je kompatibilita s batériovými generátormi - konkrétne, ktoré by ste odporučili (cena / výkon)
- Váš subjektívny názor na kvalitu svetiel a ich technologické vybavenie / možnosti oproti súčasným modelom.
- Možno ťažšia otázka, akú cenu považujete za relevantnú dať za tento set, ktorý bol sporadicky používaný a jeho vek je od kúpy 5r.

Pýtam sa možno triviálne veci, no ide o moju prvú sadu zábleskov (zvažoval som pôvodne značku Fomei) no prišla mi táto možnosť a dávam si za povinnosť preveriť ju. Aby ste trochu poznali môj profil práce, svetlá by som častejšie prenášal (interiér / exteriér) a preto faktor: mobilita, napájanie, odpaľovanie sú dôležité - tak ako kladiem aj konkrétne otázky.

Vopred veľká vďaka za ochotu informačne pomôcť - veľmi rád vám aj zavolám, ak mi necháte na seba kontakt. Ak ho nechcete verejne uvádzať, môj je 0948 242 245 som prevažne v BA.
 
matte7
2015-07-26 10:17:06+02
Vraj nakoniec Visatec Solo 800 300W (VEĽKÁ OMLUVA, no práve mi prišla správa o špecifikácii - to tie sprostredkované informácie )
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()