V Slovinsku som bol tak jednou nohou, prejazdom z A do I, starou, vraj Ruskou cestou, cez Vršič do Bovecu, popri Soči do Gorizie. Aj sa chystám tohto roku na bike Rakúsko - Slovinsko, ale či z toho niečo vyjde, uvidíme .
Ja som naposledy minulý rok strávil pár dní v Kranjskej Gore a potom na Blede. Zanechalo to vo mne silne pozitívne dojmy.
Či by som uhádol že snímka je zo Slovinska bez popisu? NIE. Či mi táto fotografia pripomenula miesta, ktoré som v Slovinsku videl? ÁNO.
V Slovinsku som bol tak jednou nohou, prejazdom z A do I, starou, vraj Ruskou cestou, cez Vršič do Bovecu, popri Soči do Gorizie. Aj sa chystám tohto roku na bike Rakúsko - Slovinsko, ale či z toho niečo vyjde, uvidíme .
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstaršíchZanechalo to vo mne silne pozitívne dojmy.
Či mi táto fotografia pripomenula miesta, ktoré som v Slovinsku videl? ÁNO.
Či mi táto fotografia pripomenula miesta, ktoré som v Slovinsku videl? ÁNO.
Či mi táto fotografia pripomenula miesta, ktoré som v Slovinsku videl? ÁNO.