----
|
Autor: jakub.zach.7
Zatvoriť
Zobraziť originál
pohľad zdola
k nosatemu :)
Mesto sa zobúdza
"z oci, voci"
áno , chutí mi
BA Stare mesto v noci
Benátky
ďalšie fotografie
Body:
0.00
Videnia:
5491
Páči sa:
0
bez kritiky
Pre vloženie príspevku alebo hodnotenie musíte byť
prihlásený
.