Hore

Video s Olympus CSC - nastavenia

Aj keď sa budeme venovať CSC fotoaparáto Olympus, na svoje si prídu aj užívatelia iných značiek.

Video je jedným z veľkých lákadiel CSC fotoaparátov. Vďaka senzoru, neporovnateľne väčšieho od tých, ktoré sú v amatérskych videokamerách, sú CSC fotoaparáty citlivejšie na svetlo (menej šumu) a umožňujú kreatívnejšie pracovať s hĺbkou ostrosti. Plusom je aj možnosť výmeny objektívov s rôznym uhlom záberu a svetelnosťou. Oproti digitálnym zrkadlovkám si CSC fotoaparáty počínajú lepšie pri automatickom zaostrovaní. To ich robí použiteľné aj pre amatérov bez väčších znalosti filmárčiny. CSC fotoaparát môžete bez doplnkového príslušenstva ihneď používať s dobrým výsledkom.

CSC fotoaparáty aj vo videou umožňujú pracovať s hĺbkou ostrosti. Malú hĺbku ostrosti, ako na spodnom zábere, s rodinnou videokamerou a aj mnohými profesionálnymi kamerami, nedosiahnete.

V predchádzajúcich častiach nášho seriálu sme si popísali, aké objektívy a príslušenstvo sa nám pri filmovaní hodia. Dnes si povieme niečo o nastavení fotoaparátu. Pre demonštráciu použijeme stredný model radu PEN, E-PL3. U iných modelov sa môže funkcionalita čiastočne líšiť, rovnako aj ovládanie. Preto si pozorne prečítajte návod na obsluhu vášho fotoaparátu.

Návod obsahuje mnoho dôležitých informácii, ktoré potrebujete vedieť, aby ste funkcionalitu fotoaparátu mohli využiť na maximum.

Tak sa pozrime na náš fotoaparát:

Režim záznamu: AVCHD / AVI Motion JPEG®

Ak chcete pokračovať v čítaní tohto článku, aktivujte si eKonto Classic alebo ekonto PLUS.


Ak už máte niektoré z eKont aktivované, pre odomknutie článku musíte byť prihlásený. Ak sa Vám článok neodomkne, skúste aktualizovať okno prehliadača (napríklad stlačením F5, alebo Aktualizovať v okne prehliadača).

ePhoto.sk vám chce ponúknuť ešte lepší obsah, viac kvalitných článkov a ďalšie užívateľské vylepšenia. Okrem prístupu k spoplatnenému obsahu fotoškoly získate viac priestoru pre svoje fotografie, benefity a zľavy u vybraných partnerov a množstvo ďalších výhod. eKonto PLUS vám navyše ponúka aj hosting a prístup k atraktívnym témam pre ľahké a intuitívne vytvorenie vlastnej webstránky. To všetko už od 1,17€ na mesiac vrátane DPH.

Príjemné čítanie vám želá tím ePhoto.sk


Platbu je možné realizovať prostredníctvom SMS (len SR), PayPAL a prevodom z bankového účtu. Pri platbach SMS a PayPal prebehne aktivácia účtu v priebehu niekoľkých minút po potvrdení platby. O aktivácii budete informovaní SMS alebo emailom (podľa typu platby). Pri platbe prevodom môže aktivácia trvať 1-2 dni. O aktivácii vášho konta budete informovaní emailom. Do aktivácie vami vybraného ekonta, môžete využívať vybrané funkcie v režime Basic. Pri konte Classic môžete realizovať upgrade na dlhšie obdobie alebo na eKonto PLUS do 30 dní od jeho aktivácie.

Aktivovať eKonto        Registrovať

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok

Ďalší článok z kategórie

Inzercia