Hore

Fototechnika » Recenzie

Najnovší článok z kategórie
Technika pre blogerov a vlogerov

Technika pre blogerov a vlogerov

Blogovanie a vlogovanie sa tešia veľkej popularite. Pri tomto využití fototechniky sa na ňu kladú špecifické požiadavky. Blogeri a vlogeri sú tvorcovia, často ani nie sú zanietení fotografi, či kameramani, len pracujú s obrazom.

2019-07-31 06:00:00
Karol Srnec
2
1406
 
 
 • 34594
  37

  Objektív z druhej ruky

  Ak netrváte na tom, že všetko musíte mať nové, môžete kúpou použitého objektívu ušetriť.

 • 32409
  52

  Nakupovanie na ebay

  Jedna z možností, ako nakupovať na internete. Rady, tipy a výstrahy.

 • 24144
  34

  Nakupovanie na internete

  V dnešnej dobe sa už dá na internete kúpiť takmer všetko. Od prázdnych plechoviek až po lietadlá. Na internete môžete zbohatnúť, alebo aj schudobnieť.

 • 22044
  73

  Ako si zachovať chladnú hlavu

  O medových motúzoch alebo ako si zachovať chladnú hlavu...

 • 16751
  38

  Nákup fototechniky v Hong Kongu

  Pravdepodobnosť že sa vyberiete do Hong Kongu len kvôli nákupu lacnej fototechniky je dosť malá. Avšak vďaka rozmachu nízkonakladových aerolínií sa aj našinec môže ocitnúť v tejto metropole, zvlášť v rámci tranzitu do cieľovej destinácie. V Hong Kongu je nespočetné množstvo obchodov s elektronikou, a preto nie je možné poskytnúť informácie o každom. Z vlastnej skúsenosti ako aj z informácií iných…

 • 16537
  33

  Väčšia šanca na predaj

  Niekoľko všeobecných rád, ako byť úspešný pri predaji použitej fototechniky, ale aj o tom, ako inzerovať v našej sekcii Bazár.

 • 16086
  3

  Investovať do tela alebo objektívu?

  Rozpočet začiatočníkov býva často obmedzený. Poprípade po pár mesiacoch zistia, že technická kvalita fotografií ich neuspokojuje. V čom je chyba, vo fotoaparáte alebo objektíve? Do čoho investovať, aby sa technická kvalita zlepšila?

 • 15499
  15

  Výhodný nákup

  Priznajme si to - ideme po cene. Hľadáme, kde najvýhodnejšie nakúpiť. Dnes sú to jednoznačne internetové obchody a aukcie.

 • 14135
  5

  Lacné kompakty

  Lacné kompakty nie sú fotoaparátmi, ktoré by nás zrovna zaujímali. Preto ich ani nerecenzujeme. Postupne vymierajú a kategória fotoaparátov je postupne a dosť rýchlo nahradzovaná fotomobilmi. Tie sa dnes tešia oveľa väčšej pozornosti.

 • 13904
  13

  SD karty

  Vyznáte sa v najrozšírenejšom type pamäťových kariet? Čo znamenajú všetky tie loga, značky, čísla? Karty typu SD sú dnes najrozšírenejším pamäťovým médiom vo fotoaparátoch. Karty sa neustále vyvíjajú, reagujúc tak na požiadavku trhu na väčšiu kapacitu a vyššiu rýchlosť. Parameter kapacity je každému jasný, inak je to s rýchlosťou, pretože sa používa niekoľko rôznych značení.

 • 13672
  3

  Zrkadlovka a CSC z druhej ruky

  Nie každý má na nový fotoaparát. Alebo chce ušetriť a peniaze investovať napr. do lepších objektívov. Od určitého času fotoaparáty spĺňajú dostatočne vysoký štandard a kvalitou snímačov sa amatér nemusí zaoberať. Dnes sa pozrieme, pri ktorých modeloch nastal prelom. Tie sú za najnižšiu cenu, nie však na úkor použiteľnosti.

 • 12018
  2

  Kompaktné LED svetlo vo fotografii

  Boli časy, keď som holdoval technike strobist. Strobist je použitie malých systémových bleskov tak, aby nahradili veľké štúdiové blesky, ktoré majú veľké obmedzenia.

Inzercia

ČLÁNKY - aktuálne diskutované

Newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách portálu ePhoto.sk? Prihláste sa k odberu newslettera.