Hore

Fototechnika » Recenzie

Najnovší článok z kategórie
Neradostná správa o kompaktoch

Neradostná správa o kompaktoch

Ak sa pozrieme na štatistiky predaja fotoaparátov, za posledné roky kategória kompaktov a ultrazoomov je na tom najhoršie.

2019-09-25 06:00:00
Karol Srnec
3227
 
 
 • 34858
  37

  Objektív z druhej ruky

  Ak netrváte na tom, že všetko musíte mať nové, môžete kúpou použitého objektívu ušetriť.

 • 32513
  52

  Nakupovanie na ebay

  Jedna z možností, ako nakupovať na internete. Rady, tipy a výstrahy.

 • 24226
  34

  Nakupovanie na internete

  V dnešnej dobe sa už dá na internete kúpiť takmer všetko. Od prázdnych plechoviek až po lietadlá. Na internete môžete zbohatnúť, alebo aj schudobnieť.

 • 22085
  73

  Ako si zachovať chladnú hlavu

  O medových motúzoch alebo ako si zachovať chladnú hlavu...

 • 16822
  38

  Nákup fototechniky v Hong Kongu

  Pravdepodobnosť že sa vyberiete do Hong Kongu len kvôli nákupu lacnej fototechniky je dosť malá. Avšak vďaka rozmachu nízkonakladových aerolínií sa aj našinec môže ocitnúť v tejto metropole, zvlášť v rámci tranzitu do cieľovej destinácie. V Hong Kongu je nespočetné množstvo obchodov s elektronikou, a preto nie je možné poskytnúť informácie o každom. Z vlastnej skúsenosti ako aj z informácií iných…

 • 16657
  33

  Väčšia šanca na predaj

  Niekoľko všeobecných rád, ako byť úspešný pri predaji použitej fototechniky, ale aj o tom, ako inzerovať v našej sekcii Bazár.

 • 16342
  50

  Bezzrkadlovky Sony 2017

  Sony v tomto roku potvrdilo, že sa chce sústrediť na profesionálnych fotografov. Zároveň chce presvedčiť zrkadlovkárov, že ich CSC sú nielen rovnocenné zrkadlovkám, ale lepšie. Najmä čo sa týka rýchlosti.

 • 16136
  3

  Investovať do tela alebo objektívu?

  Rozpočet začiatočníkov býva často obmedzený. Poprípade po pár mesiacoch zistia, že technická kvalita fotografií ich neuspokojuje. V čom je chyba, vo fotoaparáte alebo objektíve? Do čoho investovať, aby sa technická kvalita zlepšila?

 • 15824
  8

  Najlepšie fotoaparáty pod stromček

  Nedávno sme si predstavili 15 fotoaparátov pre začiatočníkov a mierne pokročilých, najnovších modelov, ale aj tých výbehových, ktoré zoženiete do 700€. Dnes sa pozrieme na najzaujímavejšie novinky a aktuálne modely a pekne sa pri tom rozšupneme. Cena tentoraz nebude zohrávať úlohu. To však neznamená, že tu nenájdete cenovo dostupnejšie kúsky.

 • 15664
  16

  Základné rozdelenie DSLR Nikon 2017

  Blíži sa koniec roka a s najväčšou pravdepodobnosťou nás už žiadne zásadné novinky nečakajú. Výrobcovia a predajcovia sa pripravujú na Vianoce. U Nikonu si ich niektorí užili skôr, vďaka Nikonu D850, novinke, ktorá naplno oslávila 100. výročie značky.

 • 15546
  15

  Výhodný nákup

  Priznajme si to - ideme po cene. Hľadáme, kde najvýhodnejšie nakúpiť. Dnes sú to jednoznačne internetové obchody a aukcie.

 • 14311
  9

  15 fotoaparátov pod stromček do 700€

  Blížia sa Vianoce a tí šťastnejší sa môžu tešiť, že pod stromčekom nájdu fotoaparát. Pozrime sa na aktuálnu ponuku najzaujímavejších, cenovo dostupnejších fotoaparátov pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Pohybovať sa budeme do limitu 700€. Pri hľadaní najlepšej ceny využite niektorý z porovnávačov cien. Často môžete naraziť na výrazne nižšie ceny, ako odporúča dovozca.

Inzercia

ČLÁNKY - aktuálne diskutované

Newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách portálu ePhoto.sk? Prihláste sa k odberu newslettera.