Hore

Fotoburza na FOTO Slovakia 2010

V rámci programu FOTO Slovakia 2010 sme vám umožnili, aby ste mohli predať, kúpiť alebo vymeniť fotoaparáty a fotopríslušenstvo, čo zvyčajne robíte cez náš bazár.

 

Pre uľahčenie vám v niekoľkých bodoch pripomenieme pár jednoduchých pravidiel, ako sa na burze správať. Prosím, do príspevkov pod tento článok píšte iba tí, ktorí sa burzy zúčastníte.

 

Napíšte, čo budete ponúkať a v akom stave, pomôžete tým ostatným, ktorí sa môžu ísť pozrieť na burzu a zvýšite záujem o svoju ponuku.

 

Pravidlá pre live bazár na FOTO Slovakia 2010

 

  1. Ponúkam iba svoje veci, ktoré som nadobudol legálnym a počestným spôsobom, nezaťažené žiadnym majetkovým ani iným bremenom.
  2. Ponúkam iba fotoaparáty, objektívy alebo iné príslušenstvo súvisiace s fotografiou.
  3. Ponúkam veci s pravdivými informáciami o estetickom i funkčnom stave. Ak mám a môžem, doložím doklady.
  4. Umožním kupujúcemu odskúšanie tovaru, o ktorý má záujem.
  5. Fotoaparáty a fototechnika nie sú lacné, dávam si pozor na svoje veci a som ohľaduplný a tolerantný aj k ostatným okolo.
  6. K dispozícii budú vytlačené kúpno-predajné zmluvy, do ktorých si môžete vyplniť údaje kto, komu, čo, za akú cenu, s akou zárukou predáva.
  7. Ponúkam svoje veci iba v priestore, ktorý je na to určený a označený. (pravdepodobne jedna miestnosť, ktorá bude označená informačným systémom). V žiadnom prípade neponúkam použité ani nové veci mimo na to určených priestorov a už vôbec nie v priestoroch oficiálnej výstavy fototechniky!
  8. Po ukončení predaja podľa časového harmonogramu (PI 22.10. 16:00 - 18:00, SO 23.10. 12:00 - 14:00) zbalím svoje veci a opustím miestnosť, po sebe poupratujem prípadné škatule, papiere alebo iné pozostatky po aktivite.

 

Nápomocný vám môže byť článok Objektív z druhej ruky ale aj celá sekcia Sprievodca kupujúceho.

 

Prajeme vám veľa spokojnosti a radosti z užitočných vecí, ku ktorým sa pomocou živého bazáru dostanete.

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok

Ďalší článok z kategórie

Inzercia