Hore

Panasonic rozdáva 4K bezzrkadlovky: k vybraným televízorom a len do konca roka

K televízorom pred Vianocami výrobcovia zvyknú „pribaliť“ aj darček navyše. Najčastejšie hernú konzolu či blu-ray prehrávač. Panasonic to však tento rok  vymyslel originálnejšie. K vybraným modelom TV dostanete ako darček špičkový 4K fotoaparát zdarma.  Ponuka je pre začínajúcich aj skúsených fotografov určite zaujímavá, a to hneď z niekoľkých dôvodov.

Natáčajte a sledujte

Pýtate sa, prečo by ste k televízoru mali dostať práve 4K fotoaparát? Podľa filozofie spoločnosti Panasonic už televízor dávno nie je prostriedkom pre pasívnu „konzumáciu“ ponúkaného obsahu. „Na novom televízore môžete sledovať televízne programy, seriály z NETFLIX aj videá z Youtube. Dovolím si však tvrdiť, že prehrať si 4K video zo silvestrovskej oslavy narodenín, rodinnej lyžovačky či výpravy do Himalájí na veľkej obrazovke v 4K ULTRA HD rozlíšení, vo vás vyvolá úplne iné emócie,“ vysvetľuje Martin Jedlička zo spoločnosti Panasonic a pokračuje: „Je to ako keď sa hollywoodsky režisér so svojim tímom pozerá na film, ktorý spoločne vytvorili aj prežili.“ Spojenie značky Panasonic a Hollywoodu pritom vôbec nie je náhodné, jej OLED televízory totiž používajú ako referenčné obrazovky aj režiséri a koloristi v najznámejších filmových štúdiách, a to hlavne vďaka ich kvalite, spoľahlivosti a výdrži.


OLED televízory Panasonic, vyrábané v plzenskom závode, používajú aj renomované hollywoodske štúdiá. 55-palcový model FZ800 môžete mať doma už od 1829 eur. Teraz k nemu dostanete zdarma aj 4K bezzrkadlovku GX80.

Foťte a filmujte ako profesionáli

Vianočná kampaň Panasonic určite urobí radosť aj ľuďom, pre ktorých je fotografovanie a natáčanie videí koníčkom. „Naše 4K bezzrkadlovky Lumix používajú uznávaní profesionálni fotografi a filmári. Na rozdiel od bežných zrkadloviek sú totiž ľahké a užívateľsky absolútne komfortné. Dokážu zaznamenať všetky dôležité okamihy vášho života v špičkovej kvalite 4K Ultra HD, vďaka čomu nebude chýbať jediný detail a vaše video sa bude výrazne vymykať z priemeru aj o pár rokov,“ dodáva M. Jedlička. Mimochodom, vedeli ste, že 4K bezzrkadlovky systému Lumix G používa pri všetkých svojich fotografických aktivitách aj Petr Slavík, oficiálny fotograf Českého biatlonového zväzu a biatlonovej reprezentácie? Fanúšikom tohto systému je už mnoho rokov. "S fotoaparátmi radu Panasonic Lumix G som začal fotiť v roku 2009 a veľmi rýchlo som zistil, že sú pre mňa ideálnou voľbou. Okrem nízkej hmotnosti umožňujúcej maximálnu mobilitu, oceňujem najmä skvelý výkon pri fotografii aj videu. Ten je pre profesionálnu prácu samozrejme kľúčový," hovorí Petr Slavík.


Výhody používania bezzrkadloviek Panasonic si pochvaľujú aj profesionálni fotografi a influenceri tvoriaci obsah pre sociálne médiá, ktorí oceňujú kompaktné rozmery aj chytré funkcie.

Ako získať 4K bezzrkadlovku Panasonic?

4K bezzrkadlovku LUMIX G Panasonic môžete získať v prípade, že si do 30. decembra 2018 kúpite niektorý z vybraných modelov 4K TV Panasonic. Vybrať si môžete z OLEDLED modelov, ktorých kompletnú ponuku nájdete TU.


Vianočná ponuka Panasonic predstavuje skvelú možnosť získať pri kúpe televízora, ktorý patrí k najlepším na trhu, aj špičkovú 4K bezzrkadlovku v hodnote niekoľko stoviek EUR.

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
kamikzi
2018-12-07 06:21:15
bolo by možné pri takýchto článkoch dať do nadpisu poznámku "PR" ?
 
jan21
2018-12-07 08:42:14
príspevok od: kamikzi
bolo by možné pri takýchto článkoch dať do nadpisu poznámku "PR" ?
Ved tam je: "PR článok"
 
kamikzi
2018-12-07 08:50:24
príspevok od: jan21
Ved tam je: "PR článok"
ospravedlňujem sa nevšimol som si označenie článku (splýva mi tá šedá na firemnom monitore) moja chyba
 
kamikzi
2018-12-07 08:52:14
príspevok od: jan21
Ved tam je: "PR článok"
ospravedlňujem sa moja chyba - splýva mi tá šedá farba písma označujúceho druh článku a nevšimol som si
 
z80
2018-12-07 09:51:19
príspevok od: jan21
Ved tam je: "PR článok"
Informaciu o tom, ze to je PR clanok, vidno ale az po jeho otvoreni. Okrem toho je to PR oznacenie naozaj tazko viditelne.
 

Ďalší článok z kategórie

Z kategórie

Inzercia

ČLÁNKY - aktuálne diskutované