Hore

Posledná výzva: Zapojte sa do súťaže a vaše fotky môžu byť v National Geographic

Súťaž Huawei Next Image prináša aj tento rok príležitosť tak pre amatérov ako aj profesionálov vyhrať nielen 10 000 eur a ultrabook, ale najmä získať uverejnenie kultovom magazíne National Geographic a zažiť s ich tímom expedíciu v Taliansku. Čas na prihlasovanie snímok však už trvá len do polnoci 20. augusta.

Druhý ročník celosvetovej súťaže v smartfónovej fotografii reflektuje nástup silných fotomobilov, ktorým dominuje práve čínsky Huawei. Spolupráca s nemeckou Leicou a zapojenie umelej inteligencie do fotografie vystretlilo posledný model Huawei P20 Pro na samý vrchol fotorebríčka DXO Mark.

Organizátori Huawei Next Image Contest však chcú ukázať, že pri fotografii je rovnako dôležitý, pokiaľ nie ešte dôležitejší než technika, originálny pohľad a myšlienka. To potvrdzujú aj slová skúseného fotografa Eduarda Gensereka, ktorý sa stal ambasádorom súťaže. Spolu s ním sa zapojilo doteraz viac než 2500 Slovákov, ktorí skúšajú svoje šťastie v šiestich kategóriách:

  • Faces
  • Nature
  • Hello, Life!
  • Good night
  • Storyboard
  • Check-in


Svoje fotografie môžete prihlásiť už len pár hodín. Ak ste vo svojom archíve nenašli vhodnú snímku, odporúčame využiť posledný letný deň pred ukončením súťaže a vybrať sa s telefónom Huawei v ruke do terénu.

Potom stačí už len nahrať snímky do správnej kategórie a ste v hre o niekoľko hodnotných cien.

Vaše fotografie nahrávajte tu.

Ocenené budú prvé tri miesta v každej kategórii, celkový víťaz a udelená bude aj cena publika.

Fotografie doteraz zapojených súťažiacich po celom svete si môžete pozrieť tu: http://campaign.consumer.huawei.com/sk/gallery

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok

Ďalší článok z kategórie

Inzercia