Hore

Do predaja prichádza nová Sony Xperia XZ2 Premium

Zážitok z fotenia smartfónom ide do extrému.

Nová Xperia XZ2 Premium od Sony Mobile je už dostupná v obchodoch a prináša vám doteraz jeden z najpozoruhodnejších fotoaparátov v smartfóne.

Získajte smartfón s najvyššou citlivosťou ISO 12800 pre nahrávanie videí v smartfóne na svete, ako aj ultra vysokou citlivosťou 51200 pre fotenie [i], takže môžete robiť úžasné fotky aj pri veľmi slabom osvetlení. Táto technológia sa doteraz používala len vo fotoaparátoch s vymeniteľným objektívom,  dnes ju však nájdete aj v smartfóne vďaka novému systému duálnych snímačov Sony v duálnom fotoaparáte Motion Eye  a fúznemu procesoru obrazových signálov AUBE™. XZ2 Premium je tiež jediný smartfón, ktorý umožňuje vytvárať a zároveň pozerať videá v 4K HDR kvalite, takže môžete natočiť film ako profík s použitím 4K HDR nahrávania a film si prehráte vo svojej dlani na 5.8” 4K HDR displeji. Vďaka tomu si vychutnáte svoje obľúbené momenty s krištáľovo jasnými detailmi, dych vyrážajúcimi farbami a skvelým kontrastom. Smartfón vám prináša kvalitu profesionálneho fotoaparátu/kamery ako aj špičkový zážitok zo zábavy, a to všetko vďaka podpore špičkového procesora Qualcomm® Snapdragon™ 845.

Pre kreatívnych fotografov je tu duálny fotoaparát/kamera Motion Eye™, s ktorým môžete ukázať aj svoju umeleckú stránku – zvoľte funkciu Bokeh [ii] a uvidíte, ako fotografovaný objekt vynikne na rozostrenom pozadí, prípadne môžete urobiť nadčasové čiernobiele zábery s plynulým prechodom medzi čiernou a bielou. Navyše môžete nahrávať v super spomalenom režime Super slow motion zachytávajúcom 960 snímok za sekundu v HD alebo Full HD kvalite, aby ste čo najdramatickejšie zachytili letmé momenty s naším špičkovým obrazovým snímačom so zabudovanou pamäťou. XZ2 Premium tiež ponúka jeden z najlepších predných fotoaparátov v smartfóne, ktorý má rozlíšenie 13MP,  1/3.06” snímač pre slabé osvetlenie a blesk na displeji, ktorý sa postará o výnimočné selfie zábery pri akomkoľvek osvetlení.

Nielenže si svoje nahrávky uvidíte v pozoruhodnej realite, môžete ich dokonca aj precítiť vďaka úplne novému Sony systému dynamických vibrácií Dynamic Vibration System, s ktorým každú filmovú či hernú akciu precítite vo svojej dlani. Výkonné predné stereo reproduktory smartfónu XZ2 Premium vytvárajú kinematografický audio efekt. O svoje obľúbené videá sa tak budete chcieť podeliť s priateľmi.

Smartfón je navrhnutý tak, aby s vami držal krok celý deň. Má vysoko kapacitnú 3540mAh batériu a Qi nabíjanie umožňuje bezproblémové dobitie a funguje aj s novou bezdrôtovou nabíjacou stanicou (WCH20 [iii]) a ďalšími kompatibilnými Qi nabíjačkami.

Špičkový dizajn smartfónu XZ2 Premium má exkluzívnu sklenenú a kovovú povrchovú úpravu, takže nielen skvele vyzerá a drží sa v ruke, ale je aj odolný vďaka sklu Corning® Gorilla® Glass 5 na oboch stranách. Smartfón má cerftifikáciu IP65/IP68 [iv], aby odolal ošpliechaniu či poliatiu. Bude dostupný v kovovej čiernej Chrome Black farbe.

Kompletnú technickú špecifikáciu smartfónu Xperia XZ2 Premium môžete nájsť tu.

XZ2 Premium je dostupná s celou škálou voliteľného príslušenstva:


Výhrada zákonnej zodpovednosti

1) Špecifikácie a vlastnosti sa môžu líšiť v závislosti od miestneho variantu. 2) Prevádzkové doby sú ovplyvnené sieťovými nastaveniami, typom SIM karty, pripojeným príslušenstvom a rôznymi činnosťami, napr. hraním hier. Obsah balenia a výber farieb sa môže líšiť v závislosti od jednotlivých trhov. Príslušenstvo nemusí byť dostupné na každom trhu v plnom rozsahu. 3) Zobrazené ikony sú len ilustratívne. Domáca obrazovka na vašom produkte môže vyzerať inak. Niektoré funkcie nemusia byť dostupné vo vašej krajine alebo regióne.

“SONY” je registrovaná ochranná známka spoločnosti Sony Corporation. “Xperia” je ochranná známka alebo registrovaná ochranná známka spoločnosti Sony Mobile Communications Inc. Všetky ostatné obchodné známky alebo registrované obchodné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov. Ďalšie informácie týkajúce sa obchodných značiek môžu byť uvedené na našej webovej stránke:  www.sonymobile.com/global-en/legal/trademarks-and-copyright

Android je obchodná známka spoločnosti Google Inc.; Oreo je obchodná známka spoločnosti Mondelez International, Inc.

Qualcomm a Snapdragon sú obchodné známky spoločnosti Qualcomm Incorporated, registrované v Spojených štátoch a ďalších krajinách.
Qualcomm Snapdragon je produktom spoločnosti Qualcomm Technologies, Inc. a/alebo jej pobočiek.


[i] ISO 12 800 pre video (automatické). Overené porovnaním s publikovanými špecifikáciami fotoaparátu/kamery vyše 11.800 smartfónov, v rámci služby SpecTRAX spoločnosti Strategy Analytics. Platné k 15. aprílu 2018.

Viac informácií o výsledkoch Strategy Analytics nájdete na: https://www.sonymobile.com/global-en/legal/testresults/

[ii] Funkcie Bokeh a čiernobiely záznam budú dostupné v treťom štvrťroku 2018. Uvádzanie softvéru je fázovaný proces – načasovanie a dostupnosť budú rôzne, v závislosti od trhu a/alebo operátora.
[iii] Stanica WCH20 dostupná ako samostatné príslušenstvo
[iv] XZ2 Premium vodeodolná a chránená pred prachom, takže sa nemusíte obávať, ak vás zastihne dážď alebo chcete zmyť špinu pod tečúcou vodou, ale nezabudnite, že všetky vstupy a pripojené kryty musia byť pevne zatvorené. Zariadenie by ste nemali celkom ponárať pod vodu ani ho vystavovať vplyvom morskej vody, slanej vody, chlórovanej vody alebo tekutín, ako sú nápoje. Nesprávne alebo nevhodné zaobchádzanie so zariadením je porušením záruky. Zariadenie bolo testované podľa noriem odolnosti Ingress Protection IP65/68. Viac informácií nájdete na www.sonymobile.com/waterresistant. Upozorňujeme, že XZ2 Premium má USB vstup na pripájanie a nabíjanie bez krytu. USB vstup musí byť pred nabíjaním úplne suchý.

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok

Ďalší článok z kategórie

Inzercia