Hore

Nové instantné fotoaparáty Canon Zoemini S a Zoemini C

Fotoaparáty pre fotenie a okamžitú tlač či zdieľanie snímok na cestách. Dajte voľný priebeh kreatívnym nápadom a zaznamenajte každý unikátny moment svojich úžasných príbehov.

Canon predstavuje dva fotoaparáty so vstavanou tlačiarňou – Canon Zoemini S a Canon Zoemini C. Nový produktový rad fotoaparátov typu "všetko v jednom" stavia na úspechu ľahkej vreckovej fototlačiarne Zoemini, ktorú Canon uviedol v roku 2018 a predstavuje perfektného vreckového spoločníka pre kreatívnu tvorbu s následnou jednoduchou tlačou fotografií – samolepiek nech ste kdekoľvek.

Canon Zoemini S je ideálny pre všetkých používateľov, ktorí chcú zachytiť, tlačiť a zdieľať svoje prázdninové dobrodružstvá, spontánne selfie snímky, fotografie priateľov alebo napríklad zábery jedla vhodné na publikovanie na Instagrame. Model Zoemini S sa skladá z 8-megapixelového fotoaparátu, predného zrkadlá, prstencového svetla a nechýba ani podpora diaľkového ovládania. Používatelia určite ocenia jednoduché ovládanie aj fakt, že môžu perfektné selfie snímky zhotovovať kedykoľvek, okamžite a bez náročnej prípravy.

Nový fotoaparát Canon Zoemini S je k dispozícii v troch štýlových farebných vyhotoveniach – ružovo zlatej, matnej čiernej a perleťovo bielej. Najnovší prírastok do portfólia značky Canon navyše skvele zapadne do dlane, vrecka alebo batohu.

Canon Zoemini S a Zoemini C sú skvelí pomocníci v mnohých rôznorodých situáciách, či už ide o fotenie s priateľmi, na narodeninovej oslave alebo na hudobnom festivale. Zhotovené fotografie môžu používatelia ihneď vytlačiť na fotopapier ZINK – vo forme samolepky vo formáte 5 x 7,6 cm (2 x 3 palca). Vďaka týmto kompaktným a ľahkým zariadeniam nebolo zachytenie každodenných okamihov nikdy jednoduchšie ani zábavnejšie – priatelia môžu svoje príbehy a zážitky zdieľať kedykoľvek presne podľa svojej okamžitej nálady.

Model Canon Zoemini S je kompatibilný so zdarma dostupnou aplikáciou Canon Mini Print, ktorá je k dispozícii pre operačný systém iOS aj Android a umožňuje pomocou technológie Bluetooth tlačiť snímky priamo zo smart zariadenia, prípadne snímky vylepšiť niektorým zo širokej škály filtrov a orámovaní. Vďaka samospúšti aj podpore vzdialeného fotografovania pomocou aplikácie Canon Mini Print je veľmi jednoduché aj zhotovovanie skupinových selfie snímok.

Okrem Instagramu si aplikácia Canon Mini Print rozumie aj s ďalšími populárnymi službami, ako je Facebook, Google Photos a Dropbox. Používatelia si tak môžu hmatateľné kópie svojich vzácnych spomienok vytvoriť prakticky kedykoľvek a kdekoľvek.

Pre menej náročných používateľov je pripravený zjednodušený model Zoemini C, ktorý sa môže pochváliť fotoaparátom s rozlíšením 5-megapixelov, reflexným zrkadielkom pre selfie snímky a slotom pre pamäťovú kartu typu Micro SD. Nie je kompatibilný s aplikáciou Canon Mini Print. Fotoaparát Canon Zoemini C je dostupný v štyroch pútavých farbách: vo žuvačkovo ružové, čmeliakovo žltej, mätovo zelenej a morské modrej.


Súčasťou štandardného balenia obidvoch nových zariadení je 10 listov fotopapierov ZINK. Tieto samolepky odolné voči rozmazaniu a roztrhnutiu uľahčujú dekoráciu prakticky čohokoľvek, od steny v spálni cez dvere chladničky až po zadnú stranu mobilného telefónu. Zakúpiť pôjdu aj samostatné sady fotopapierov ZINK v balení po 20 alebo 50 kusov papiera.

Oba modely budú v predaji koncom apríla 2019.

Hlavné vlastnosti Canon Zoemini S:

 • 8-megapixelový fotoaparát so slotom pre pamäťovú kartu typu Micro SD [1]
 • Snímanie, tlač aj zdieľanie snímok pomocou jediného zariadenia
 • Ľahké zariadenie kombinujúce fotoaparát a tlačiareň – dokonalý prenosný spoločník, ktorý sa ľahko zmestí do vrecka alebo tašky
 • Predné zrkadlo a prstencové svetlo umožňujúce efektné selfie zábery
 • Aplikácia Canon Mini Print pre vzdialené fotografovanie a jednoduchšie fotenie skupinových selfie snímok pomocou samospúšte
 • Aplikácia Canon Mini Print pre tlač snímok zo smart zariadenia pomocou technológie Bluetooth, vrátane úprav pomocou filtrov a kreatívnych koláží
 • Tlač, ktorá sa vďaka technológii Zink zaobíde bez atramentu a priamo v teréne môže ponúknuť výstupy odolné voči rozmazaniu, roztrhnutiu a vode
 • 10 listov fotopapiera ZINK – samolepiek vo formáte 5 x 7,6 cm (2 x 3 palca)

Hlavné vlastnosti Canon Zoemini C:

 • 5-megapixlový fotoaparát so slotom pre pamäťovú kartu Micro SD [2]
 • Snímanie, tlač a export fotografií
 • Predné zrkadlo umožňujúce jedinečné selfie zábery
 • Dostupný v štyroch živých farbách
 • Ľahké a prenosné zariadenie – dokonalý spoločník do vrecka
 • Tlač, ktorá sa vďaka technológii Zink zaobíde bez atramentu a môže ponúknuť výstupy odolné voči rozmazaniu, roztrhnutiu a vode
 • 10 listov fotopapiera ZINK – samolepiek vo formáte 5 x 7,6 cm (2 x 3 palca)

O aplikácii Canon Mini Print

Mobilné zariadenie musí byť pripojené ku Canon Zoemini prostredníctvom technológie Bluetooth a aplikácie Canon Mini Print, ktorá je zadarmo dostupná v App Store a Google Play. Aplikácia je kompatibilná so zariadeniami so systémom iOS verzie 9.0 alebo novšej a Android verzie 4.4 alebo novšej.


[1] Fotografie zhotovené pomocou Zoemini S možno uložiť na pamäťovú kartu typu Micro SD. Snímky uložené na pamäťovej karte však nie je možné nahrávať do fotoaparátu.
[2] Fotografie zhotovené pomocou Zoemini C možno uložiť na pamäťovú kartu typu Micro SD. Snímky uložené na pamäťovej karte však nie je možné nahrávať do fotoaparátu.

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
Roman Point
2019-03-29 19:39:21
Diera v trhu vyplnená
 
fatality
2019-03-29 21:28:30
príspevok od: Roman Point
Diera v trhu vyplnená
ty si o polaroide alebo instaxe asi nepocul..
 
Roman Point
2019-04-01 14:37:13
príspevok od: fatality
ty si o polaroide alebo instaxe asi nepocul..
Ty si sa s ironiou a výsmechom tiež ešte neskamarátil že?

 
fatality
2019-04-01 16:03:49
príspevok od: Roman Point
Ty si sa s ironiou a výsmechom tiež ešte neskamarátil že?

tak smajl za vetou moze byt ironia,ale aj ze ti je veselo..ono sa to niekedy
tazko rozoznava aj v real zivote a nie ze este cez pismenka,s cudzim clovekom,
co tu nie raz bezmedzne ospevoval Canon.. ..
 
Roman Point
2019-04-01 16:55:50
príspevok od: fatality
tak smajl za vetou moze byt ironia,ale aj ze ti je veselo..ono sa to niekedy
tazko rozoznava aj v real zivote a nie ze este cez pismenka,s cudzim clovekom,
co tu nie raz bezmedzne ospevoval Canon.. ..
Som rád že si ma pamätáš.
Ale tetno článok presne ukazuje ako funguje firma Canon..
Ludia, zákazníci majú isté očakávania a potreby a on predstaví niečo čo tu iný výrobca poskytuje desať rokov.. Toto je celý úbohý canon..
 

Ďalší článok z kategórie

Inzercia