Hore

Synology® predstavuje zariadenie DS920+

Spoločnosť Synology Inc. oznamuje dostupnosť zariadenia DS920+, ktoré bolo navrhnuté tak, aby vynikalo v domácich a menších kancelárskych prostrediach. DS920+ je ideálny pre úlohy ako zálohovanie či synchronizácia dát. Ide o efektívnu a univerzálnu možnosť, ako začať vytvárať vlastný súkromný cloud.

DS920+ v kocke

  • 133% rýchlejšie reakcie na webových stránkach1
  • 15% rýchlejší pri výpočtových úlohách1
  • Štyri pozície interných diskov a celková podpora až pre 9 diskov2
  • Až 144 TB hrubej kapacity2
  • Dve šachty pre M.2 NVMe SSD cache

Dostupnosť

DS920+ je od dnes k dispozícii u predajcov a partnerov spoločnosti Synology v Európe a pripája sa k zbytku produktovej rady 20.

1 Údaje o výkone sú založené na priemernom percentuálnom zlepšení modelu DS920+ v porovnaní s jeho predchodcom. Testovanie prebiehalo v laboratóriách Synology. Zlepšenie odozvy merané pomocou efektivity odozvy Web PHP a výpočtové zlepšenie výkonu merané pomocou indexovania súborov v Synology Drive a indexovania fotografií v Synology Moments. Zvýšenie výkonu sa môže líšiť v závislosti na prostredí, typu použitia a konfigurácii.

2 Kapacitu DS920+ je možné rozšíriť pomocou rozširovacej jednotky Synology DX517, ktorú si môžete zakúpiť samostatne.

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
bear
2020-07-16 08:47:29
4 disky a nvme cache, ale pripojenie len 1 gbit (120MB/s)? Na archiv OK, ale na pracu s datam i treba vybrat model s rychlejsim pripojenim. Na 10Gbit pripojeni mam pri 4 diskoch prenosovu rychlost 500MB/s (ked pridam viac diskov, pojde to asi este rychlejsie).
 

Ďalší článok z kategórie

Inzercia