Zatvoriť Nasledujúci Predchádzajúci
Prezentácia Zobraziť originál
 
  • ... takto tréner? ... takto tréner? 1/400 sec, 10, ISO 400 autor: nikto0000
  • ... ešte dve poschodia! ... ešte dve poschodia! autor: nikto0000
  • Kto chytá v poli Kto chytá v poli Konal sa odchyt zajacov, ale bola taká hmla, že sme skoro žiadneho nevideli... Možno škoda fotiť, ale.... , fotka je len zmenšená, nijako inak nebola upravovoná autor: nikto0000
  • JingJang JingJang Ten odchyt zajacov bol do 13.00 dosť smutný, a toto bola foto z nudy, ale asi by to chcelo dať do kruhu... Nikon D200, 1/750 sec, 14, ISO 500 autor: nikto0000
  • Kanček Kanček Bol som trénovať so psíkom v diviačom oplotku, a tak som si vzal aj foťák. Áno to vzadu je pletivo, nechcel som ho odtiaľ vymazávať, kôli tomu že to tak bolo odfotené a nechcem prezentovať túto fotku ako že je z voľnej prírody... Nikon D200, Nikkor 18-200mm F/3.5-5.6g IF-ED AF-S DX VR, 1/100 sec, 5,3, ISO 500 autor: nikto0000