Hore

Spriaznené duše

     Pre takéto (ne)obyčajné momenty sa oplatí žiť.
Oplatí sa každé ráno skoro vstávať a tvrdo na sebe pracovať. 

Image title
Jedným takýmto momentom bol aj svadobný deň Pavla a Simony a jeho zakončenie svadobným fotením v zajatí čarovnej slovenskej prírody, v srdci Slovenského raja.
Tomášovský výhľad je veľmi obľúbeným miestom nielen každého slováka, ktorý má aspoň trochu rád turistiku a vychádzky do prírody, ale je aj vďačnou lokalitou fotografov. Nie náhodou je Slovenský raj..rajom :)

Image title Každý fotograf vkladá do svojej práce okrem značného úsilia, veľkú dávku svojho vlastného pohľadu na svet, na ktorý sa väčšinu času díva cez optiku fotoaparátu. Pri svojej práci sa sústreďujem na čisté podanie a zachytenie emócie a dôležitého momentu.
A tak ako pri každom páre, tak aj pri Simone a Pavlovi som sa snažil o zachytenie ich jedinečnosti. 

Image titleObaja milujú hudbu a Pavol sa jej aj aktívne venuje, preto mi predstava svadobných fotografií mladého ženícha hrajúceho svojej neveste obklopených prírodou, prišla ako dobrý nápad. 

Image title


Pavol si so sebou na fotenie doniesol husle a keď na ne Simone hral, mal som chvíľu pocit, akoby obaja zabudli, že sú s nimi na skale aj ďalší ľudia.Image title

 Môžem len hútať nad tým, čo videli Sima s Palim, keď stáli na vrcholku a hľadeli do diaľok. Nepochybne krásu raja – možno dolinu Bieleho potoka, možno Prielom Hornádu alebo samotné Tatry.
A možno, v krátkom okamihu zapadajúceho slnka, zahliadli kúsok života, do ktorého spoločne v ten deň vstúpili.

Image title Simona a Pavol..veľa šťastia :)

Profesionálne fotografické služby v oblasti svadobnej, portrétnej, reklamnej a rodinnej fotografie. Výroba exkluzívnych fotokníh, tlač fotografií. K dispozícii profesionálne vybavený ateliér.

profil autora

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
jugin
2018-02-10 15:59:32
Pekný článok, aj fotečky. Pekné svetlo ste vystihli, to bolo ráno či pri západe?
 
PeCh
2018-02-10 16:32:01
príspevok od: jugin
Pekný článok, aj fotečky. Pekné svetlo ste vystihli, to bolo ráno či pri západe?
Podľa polohy slnka to bude pri západe. Inak fotky v galérii sú dvojmo.
 

Inzercia