Hore

Rodinné portréty

Keďže mám 22 rokov a ešte študujem, popri škole sa venujem psychológii a foteniu. Fotenie milujem a fotím s citom k foteniu. Tak som váhal aký prístup zvoliť k ľuďom pri fotení že či mám byť ako psychológ, alebo priatel. Do doby kedy sa mi ozvala prvá rodinka som váhal, z rodinkou som sa dohodol tak priateľsky a keď prišli bol som priateľský ku nim dal im návrh že urobíme piknik, súhlasili a tak som im povedal nech robia čo uznajú za vhodné oni a ja sa budem len motať okolo a fotiť, trocha som im navrhoval čo by mohli robiť, ako sa postaviť a pod. A ten deň som fotil ešte jednu mladú rodinku pri západe slnka...

Amatérsky fotograf, ktorý sa venuje nájme rodinným fotografiám a portrétom jednotlivca. A veľmi podstatná vec je že fotky neupravujem, iba orežem a keď treba sa pohrám zo svetlom. Sa snažím snímok už od fotiť tak aby som nemusel upravovať.

profil autora
web: https://ama-fotograf.webnode.sk/

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
petnov
2018-11-02 16:05:57
Ooops, niečo mi asi ušlo. Vo co kráči ?? Nepochopil som. Pekné fotky. Najdôležitejšie je nestrácať nádej. Len tak ďalej.
 
kwido
2018-11-02 17:18:49
Pozrel som fotky na webe - radsej nebudem zo slusnosti komentovat... Sorry .. ale 90 % fotiek by som okamzite mazal uz len preto ze nie su zaostrene..
 
marianr
2018-11-05 14:55:11
Dobré portfólio, určite každého odstraší.
 
RichPhoto
2018-11-05 16:15:06
príspevok od: kwido
Pozrel som fotky na webe - radsej nebudem zo slusnosti komentovat... Sorry .. ale 90 % fotiek by som okamzite mazal uz len preto ze nie su zaostrene..
99,5%
 
Ferdo
2018-11-05 17:22:35
Je hrozne ako sa za posledne roky degradovalo slovo fotograf, vlastne povolanie. Nebojí sa ním nazvat hocikto. Kupi si zrkadlovku na bazari sup hned som fotograf. Nehovorim ze je to tvoj pripad ale chcelo by to trochu viac sebareflexie, kritiky a pokory.. fotit zadarmo, fotit vela, vzdelavat sa na online kurzoch ci workshopoch vedenych skusenymi profesionalmi a mozno o dva-tri roky sa mozes nazvat fotografom a pokusit sa prezentovat svoju pracu sirokej verejnosti. Ak ti to samozrejme pojde a prejavi sa vo fotografiach aspon trochu talentu.
 
JanoB
2018-11-08 14:38:12
Nenechaj sa odradiť, ak ťa fotografia nadchla dôležité je vydržať a pracovať na sebe. Na fotkách treba popracovať, máš ich rozmazané, nesprávne zaostrené, aj zle exponované ( niektoré ).
 
fatality
2018-11-08 18:27:12
príspevok od: JanoB
Nenechaj sa odradiť, ak ťa fotografia nadchla dôležité je vydržať a pracovať na sebe. Na fotkách treba popracovať, máš ich rozmazané, nesprávne zaostrené, aj zle exponované ( niektoré ).
myslim,ze sa ho tu nikto nesnazi odradit..vobec nieje problem,ze niekto "na starte" nedokaze dobre fotit..problem a nebotycna drzost je mat s takymto skillom stranky "fotografa" a ponukat takuto sluzbu za uplatu..
bohuzial som toho svedkom nielen v tejto oblasti,mnohi len nakupia techniku a idu si plnit svoj sen(ved motivacne weby,stranky,knihy,citaty..)..
ze k tomu treba aj roky driny,ucenia,praxe a v neposlednej rade aj talent,im akosi nedochadza..
 
Paladin25
2018-11-08 19:25:13
Možno je to nejaká nepochopená satira... dúfam, že je to nejaká nepochopená satira... ach prosím prosím prosím.... že je to len satira?

Ale vážne neviem si predstaviť že niekto súdny by bol schopný toto nafotiť a ešte sa tým aj verejne prezentovať...
 
Paladin25
2018-11-08 19:27:40
Ešte si neopustím.... k tomu "Fotograf by mal byť kamarát" je to síce fajn ak vie fotograf pracovať s ľudmi ale musí vedieť aj fotiť bez toho to nejde
 
Filip Minárik
2018-11-15 21:00:51
No prístup na parádu, kúpim aparát => som fotograf, cítim sa byť empatický => okamžite som rodinný psychológ
takže jediný výsledok........... Sa= rodinný fotograf som (megašialené) Si tu prišiel so samo_prezenčkou prefackal tým všetkých ľudí, ktorí foto ako tak berú vážne, prípadne profesionálne. Čo si tu mohol sem tam dať foto na kritiku, aby ti niekto dal spätnú väzbu, nech to je dobré (hlavne, keď sa rozhodneš nerobiť zadarmo..) hnus! osobný, technický, (po zočení webu) aj estetický... Teraz si vo fáze zakúpenia prístroja, 2. základy, 3. sebakritika, 4. za začínam to robiť dobre, 5. čo s tým? (samozrejme stále pozerám, učím sa...), 6. stačí, že ma to popri robote baví, alebo to roztočím naplno
 

Ďalší článok z kategórie

Inzercia

ČLÁNKY - aktuálne diskutované