Hore

Komunita » Skupiny » Bratislava » diskusia »
flash bouncer z dealextreme.com

Bratislava

Založená: 2010-12-08 15:35:26.872083 | Zakladateľ: PaPi
 
hooopy
2011-12-02 00:34:01.742799
uspesne to pouzivam uz dlhsiu dobu... na vstavany blesk , ktory robi tvrde svetlo je to vcelku dobra pomocka pri beznom rodiinom foteni... a za smiesne peniaze...

http://www.dealextreme.com/p/universal-3-colors-pop-up-flash-diffuser-cover-for-camera-56811

z tohoto obchodu nakupujem az viac nez rok... bez problemov... postovne zdarma, plati sa len za tovar. maju tam kopu hovadim aj na fotenie... nieco su debiliny.nieco sa oplati.

napriklad dalkove ovladanie ci uz infra, alebo kablove ( aj s casovacom na intervalove fotenie a casozberne fotky) za zlomkove ceny.. ) isteze reklamacia neprichadza v uvahu, ale ako pisem.... ak mam dat 20dolarov za nieco , co u nas stoji 6krat tolko, vyskusam to. napriklad toto:

http://www.dealextreme.com/p/digital-timer-remote-switch-trigger-for-canon-eos-1ds-mark-ii-more-2-aaa-51746

pouzivam uz rok, mal som podobne aj na nikon D80, a fungovalo to bez problemov. vsetky dialkove co mam k fotovybave, mam z honk-kongu. za smiesne peniaze sa tam daju zohnat krytky,slnecne clony, redukcne kruzky na Cikon system... reverzne kruzky, redukcie Canon-Nikon, stativove objimky, pamatove karty... a kopu inych veci....

platba vopred cez payPal..... nic zlozite, pre tych ktory to este nemaju. dodacia doba cca20dni slovenskou postou..
 
hooopy
2011-12-02 00:35:37.789215
Cikon system je samozrejme Cokin system
 
trizzo
2011-12-02 17:34:50.754257
Uvazoval som aj ja nad nim, no nebol som si isty efektu, ci vobec to nejaky efekt ma na svetlo.
 
denySK
2011-12-02 19:15:57.199781
pochybujem ze to ma nejaky effekt...a nehovoriac o ubytku svetla uz tak slabeho interneho blesku
 
piggee
2011-12-03 07:56:44.579169
ono ten interny blesk je max. ako marketingovy nastroj. najlepsie je ho nepouzivat a kupit systemovy blesk. Ked uz nie original, tak spon tento klon http://www.dealextreme.com/p/yongnuo-y565ex-2-0-lcd-ttl-flash-speedlite-speedlight-for-canon-dslr-black-4-x-aa-104413
 
Fotograf77
2011-12-04 00:19:00.873978
Pre tych, co maju hlboko do vrecka a nemaju na externy blesk, sa to urcite oplati kupit. . . .Svetlo dost zjemni a na fotenie do 3 mestrov vzdialenosti postacujuce .)


Ale externy blesk, je externy blesk
 
hooopy
2011-12-04 09:14:01.987446
niektore odpovede su akokeby som vam ponukol miesto bicykla trabant, pretoze je rychlejsi a hlavne netreba slapat a nebudete v dazdi mokrí, a vy na to odpovedatem, ze na prd je trabant, je to len marketinvy tah, treba si kupit rovno AUDI Q7.

pozrite, komu sa to nepaci , nech si to nekupi, ja to mam, a info ktore podavam nie su od kamarata z vojny. ale moje skusenosti.
dennySK...pochybovat mozes, kup si a uvidis...

piggee...interny blesk je interny blesk..osobne to bol tiez jeden z dovodov, preco som si vybral 7D a nie 5DMII. urcite budem systemovy blesk kupovat (pretoze nefotim prvy rok, a viem o com je systemovy blesk a kedze som presiel z Nikonu na canon, trosku to trva kym si dam zase vsetko dokopy) , ale viem, ze nie vzdy a vsade sa da so sebou tahat a v interieri je niekedy az navyse, pokial vies ako blyskat i s internym bleskom. Podla mna , reagovat, ze interny blesk je najlepsie nepouzivat, je rada ako nepouzivajte v aute klimu, lebo zvysuje spotrebu. Aj interny blesk ma svoje miesto. Ked uz sme pri tom, je jasne, ze akykolvek blesk narusa prirodzenu atmosferu.

tento moj povodny prispevok je rada pre tych, ktory nemaju na to, aby si za drahe peniaze kupili orginal bouncer, alebo celu sadu prilsusenstva na systemovy blesk: je to kompromis, ktory ako kazdy kompromis prinasa len polovocne riesenie, preto je otazkou ci sa to financne vyplati. Kto na to ma, nech si toto vlakno ani necita, pretoze je pre neho zbytocne.





 
hooopy
2011-12-04 09:47:44.150574
ukazka bez difuzora a s difuzorom.
 
ycnarf
2011-12-09 19:56:04.807822
príspevok od: hooopy
niektore odpovede su akokeby som vam ponukol miesto bicykla trabant, pretoze je rychlejsi a hlavne netreba slapat a nebudete v dazdi mokrí, a vy na to odpovedatem, ze na prd je trabant, je to len marketinvy tah, treba si kupit rovno AUDI Q7.

pozrite, komu sa to nepaci , nech si to nekupi, ja to mam, a info ktore podavam nie su od kamarata z vojny. ale moje skusenosti.
dennySK...pochybovat mozes, kup si a uvidis...

piggee...interny blesk je interny blesk..osobne to bol tiez jeden z dovodov, preco som si vybral 7D a nie 5DMII. urcite budem systemovy blesk kupovat (pretoze nefotim prvy rok, a viem o com je systemovy blesk a kedze som presiel z Nikonu na canon, trosku to trva kym si dam zase vsetko dokopy) , ale viem, ze nie vzdy a vsade sa da so sebou tahat a v interieri je niekedy az navyse, pokial vies ako blyskat i s internym bleskom. Podla mna , reagovat, ze interny blesk je najlepsie nepouzivat, je rada ako nepouzivajte v aute klimu, lebo zvysuje spotrebu. Aj interny blesk ma svoje miesto. Ked uz sme pri tom, je jasne, ze akykolvek blesk narusa prirodzenu atmosferu.

tento moj povodny prispevok je rada pre tych, ktory nemaju na to, aby si za drahe peniaze kupili orginal bouncer, alebo celu sadu prilsusenstva na systemovy blesk: je to kompromis, ktory ako kazdy kompromis prinasa len polovocne riesenie, preto je otazkou ci sa to financne vyplati. Kto na to ma, nech si toto vlakno ani necita, pretoze je pre neho zbytocne.





cele dobre...vsetko dobre...suhlasim sovsetkym ako hovoris...mnohokrat sa najdu ludia co maju vsetko co sa im zapaci nepoterbujuc sledovat cenu...a kto to nema...nuz..stava sa..inac,vdaka za tip,asi spojazdnim ten epaypal
 
hooopy
2011-12-10 00:56:00.897521
ked to pomoze co i len jednemu...... rado sa stalo...
 
1 Strana 1 z 1
 


  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()