Hore

Súťaže

Fotosúťaž s Gurmán Festom 2016 - vyhodnotenie

2016-06-13 00:00:00 | Komentáre 0 | Počet videní (3299)
Zdieľajte článok Upozorni priateľov Vytlačiť

Cez víkend 10.-12. júna nevarte! Fotografujte a vyhrajte 3 x školu varenia.

Prijmite pozvanie na gurmánsky festival a strávte chutný víkend na dostihovom závodisku v Petržalke. Ak radi aj fotíte, zapojte sa do našej súťaže, v ktorej môžete vyhrať jeden z troch darčekových poukazov na Školu varenia v Svätom Jure.

Téma súťaže:
Zúčastnite sa Gurmán Festu 2016, fotografujte a pošlite do súťaže fotografie z tohto podujatia. Posielajte fotografie reportážne i fotografie jedla a nápojov.

Podmienky súťaže:
Do súťaže sa môže zapojiť každý registrovaný užívateľ ePhoto.sk. Každý súťažiaci môže do súťaže poslať maximálne 3 fotografie. Podmienkou je, aby fotografie boli nasnímané na Gurmán Feste 2016.

Termín súťaže:
10. 6. 2016 (od 14:00) - 13. 6. 2016 (do 23:59)

Vyhodnotenie súťaže:
14. 6. 2016 - Víťazné fotografie vyberú členovia redakcie internet.sk

Ceny:
3x škola varenia v Svätom Jure v hodnote 69€.


Foto: Peter Praženka

Delikatesy Gurmán Festu Bratislava 2016 už tento víkend

Cez víkend 10.-12. júna nevarte! Gurmán Fest Bratislava vrcholí s prípravami a prestiera už po ôsmy raz v parkovej časti dostihového závodiska v Petržalke. Sviatok kvalitnej kuchyne pod odborným dohľadom gastronomického sprievodcu Gurmán na Slovensku tento rok ponúka jedlá z 21  reštaurácií a navarí vám 59 šéfkuchárov zo 7 krajín. Gurmán Fest Bratislava je pre všetkých, ktorí majú radi pôžitok z jedla, nápojov, dbajú na kvalitné suroviny, chcú sa o gurmánstve viac dozvedieť.

Príďte sa presvedčiť, že sa skutočne jedná o festival výnimočných chutí.

Na hlavnom pódiu Gurmán Festu počas troch dní predvedú svoje umenie priamo pred divákmi televízni kuchári Braňo Križan, Imre Bindics a Marcel Ihnačák. Predstavia sa aj najlepší, Zlatými vidličkami ocenení kuchári Igor Čehy, Tomáš Zapletal. Michal Škorec, Zolo Baláž, Peter, Jurčo, Marián Filo a Michal Konrád. Dozviete sa od nich nové trendy vo varení, ako používať a kombinovať rôzne chute a koreniny z celého sveta. K najlepším sa môžu prísť návštevníci festivalu učiť variť. Electrolux Škola varenia ponúka v piatok kuchárske majstrovstvo Tomáš Zapletala, v sobotu Igora Čehyho a v nedeľu Zola Baláža.

Stan Dobrého jedla okrem autogramiád televíznych hviezd ako Braňa Križana či Marcela Ihnačáka ponúka ešte odfotenie sa na titulke Dobrého jedla v postave Prvý slovenský michelinovský kuchár.

Vegáni návštevníkom festivalu prídu potvrdiť, že aj vegánska strava môže byť nielen zdravá, ale aj chutná. Návštevníci zistia, či a aké sušené ovocie patrí do zdravej výživy. V sobotu sa dozvedia  aké prínosy pre zdravie má mak, ako variť paleo, a ako si food stylingovať jedlo. V nedeľu patrí stan prednáškam, ako si správne naklíčkovať, využitiu esenciálnych olejov v kuchyni a aj zdravým výhodám krehkých chlebíčkom.

Aj z detí sa na Gurmán feste stanú kuchári. Prípravu zdravých raňajok sa deti naučia v Detskom cereálnom stane Bonavita. V Tvorivom gurmánikovi u Analfabetky negramotnej si budú môcť deti oddýchnúť po chutnom jedle pri dobrých knihách a stretnúť sa s významnými autormi detských knižiek. S deťmi sa príde dohodnúť a otvoriť Gurmánikovo spisovateľ Daniel Hevier. Deti čakajú vymaľovánky, maľovanie na tvár, jazda na poníkoch a v Gurmánikove budú zbierať pečiatky za pravé gurmánske  súťaže.

Gurmán Fest Bratislava stavil aj tento rok na stabilný a osvedčený program, ale pridal aj niekoľko chutných noviniek. Viac nájdete na www.gurmanfestbratislava.sk alebo www.facebook.com/GurmanFestBratislavaProgram festivalu je skutočne bohatý a doplnený o množstvo súťaží. Jednak o vecné ako aj o zážitkové ceny. Festival je o tvorený v piatok od 14.00 – 22.00h, v sobotu od 12.00 do 22.00h a v nedeľu od 11.00 do 20.00h.

Prajeme dobrú chuť!

Vyhodnotenie súťaže

Členovia redakcie internet.sk vybrali víťazné fotografie. Autori získavajú poukaz na školu varenia v Svätom Jure v hodnote 69€.

1.miesto 

Fotografia ,,Papričky" - autor fotografie izzino 

2.miesto

Fotografia ,,Wabi Sabi" - autor fotografie ludwo88

3.miesto

Fotografia ,,Trdelník" - autor fotografie izzino

Víťazom srdečne gratulujeme. 

Prosíme autorov víťazných fotografií, aby na adresu ephoto@ephoto.sk zaslali svoju adresu pre zaslanie ceny. Po dohode s redakciou ephoto je možné si výhru vyzdvihnúť aj osobne. Zdieľajte článok
Ohodnoďte článok
5.0 z 5

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
 • ()
   
 • ()
   
 • ()
   
 • ()
   
 • ()