Hore

Súťaže

Vyhrajte plavbu snov pre dvoch do nórskych fjordov nákupom Canon v Prolaike

2018-11-23 06:00:00 | Komentáre 0 | Počet videní (1367)
Zdieľajte článok Upozorni priateľov Vytlačiť

Fotografujte a cestujte! Cestovanie a fotografovanie patria k sebe. Vieme to už 25 rokov a preto sme sa rozhodli, že z príležitosti osláv nášho 25. výročia jedného z vás, našich klientov, odmeníme úžasným darčekom - plavbou na luxusnej lodi do nórskych fjordov, vysnenej krajiny fotografov! A aby vám nebolo na ceste za fotografiami smutno, zájazd je určený pre dve osoby.


© Tim Strulik, Unsplash

Ako sa môžete súťaže zúčastniť

<mce:script type="text/javascript"><!-- try{parent.AdformWind1tdx9uj4j(window)}catch(ex){new Image().src='https://track.adform.net/jslog/?src=htmlcb&amp;msg='+encodeURIComponent(''+(ex.stack||ex))} // --></mce:script><mce:script src="https://s1.adform.net/banners/scripts/video/outstream/inview/inview.js?rnd=1539347589439" mce_src="https://s1.adform.net/banners/scripts/video/outstream/inview/inview.js?rnd=1539347589439" charset='UTF-8'></mce:script>" data-onload="(function v(a,c){function b(){c?d.open():d.open(&quot;text/html&quot;,&quot;replace&quot;);d.write(g);e.__rendered__=!0}var g=a.getAttribute(&quot;data-contents&quot;),e=a.contentWindow,d=e.document,h=e.setTimeout; -1==a.offsetHeight||e.__rendered__||(e.__rendered__=!0,c?b():h(b,0))})(this,false)" style="margin: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 12px; padding-left: 0px; height: 416.25px; width: 740px;">


1. Nakúpte u nás produkt(y) značky Canon v období 25.októbra 2018 do 31. marca 2019.
2. Zaregistrujte sa tu registračným formulárom.
3. Nahrajte do formulára doklad o kúpe (kópiu pokladničného dokladu, faktúry).
4. V registračnom formulári odsúhlaste odber newslettera, súhlas s podmienkami súťaže a spracovaním osobných údajov v zhode so smernicou GDPR (pozrite kompletné podmienky v registračnom formulári).


© Tornbjorn Sandbakk, Unsplash

Vyhodnotenie súťaže

Súťaž bude ukončená 31.3.2019 a do 7 dní prebehne zlosovanie víťaza.

Každému zákazníkovi bude pri registrácii pridelené číslo, ktoré postúpi do anonymného zlosovania. Víťaza zájazdu zverejníme 15. apríla 2019 tu na tejto stránke.

Výhra

Výherca získava 7 dňový zájazd loďou do nórskych fjordov v hodnote 2700 € pre dve osoby. Termín zájazdu je 15. - 22.6.2019. Vyplávanie i priplávanie je z nemeckého prístavu Kiel.

Navštívené miesta: Kiel, Nemecko; Kodaň, Dánsko; Hellesylt-Geiranger, Nórsko; Flaam, Nórsko; Stavanger, Nórsko

Viac informácií o súťaži.


© Nick Karvounis, Unsplash

Organizátori súťaže


Najväčší špecializovaný predajca fototechniky na Slovensku, ktorí pôsobí na trhu 25 rokov.
www.prolaika.sk

Zastúpenie svetovej značky fototechniky so širokým sortimentom určeným ako pre profesionálov, tak aj pre nadšencov, cestovateľov či začínajúcich fotografov.

www.canon.sk

Partner súťaže


Pin!

Cestovná kancelária Oneworld travel, s. r. o. s 20 ročnou pôsobnosťou na trhu, ktorá sa v posledných rokoch špecializuje na plavby do rôznych fotogenických destinácií od Stredozemného mora po plavby okolo sveta.

www.luxusneplavby.sk

Podrobné pravidlá súťaže nájdete tu: Pravidlá súťaže o plavbu snov.


Zdieľajte článok
Ohodnoďte článok
0.0 z 5

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
 • ()
   
 • ()
   
 • ()
   
 • ()
   
 • ()