Hore
Fórum » Spracovanie fotografie
 

V lightroome chyba časť Detail, kde je doostrovanie a odšumovani

ruiger1
2014-05-01 21:30:49+02
Dobry vecer kolegovia, kto ma z vas dobre skusenosti s Lightroomom 5 ? Mam maly ale zasadny problem, v module Develop mi zmizla cast Detail, kde sa nastavuje doostrenie a odsumenie. Stretli ste sa s tym uz niekto? v com moze byt problem ? Nainstalovany ho mam na apple macbook pro, cast Detail tam stale bola, ale cca uz 2 dni ju tam nevidim, a neviem kde sa da pridat, alebo nieco take. Dakujem za rady.
 
total empty
2014-05-01 21:53:32+02
Nezatvoril si si okno ? Možno to je ako vo fotošope, treba dať window a prislušný bar kliknuť hide/show.
 
ruiger1
2014-05-01 22:03:57+02
príspevok od: total empty
Nezatvoril si si okno ? Možno to je ako vo fotošope, treba dať window a prislušný bar kliknuť hide/show.
sakra, normale sa cervenam ako paprika, je to tak, to okno bolo vypnute, musel to byt nejaky bug, ja som to nevypinal, prepacte kolegovia, kolega djgorgo velmi pekne dakujem
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2014-05-01 22:07:51+02
Lave tlacidlo mysi nad pravym panelom. Ty si mozes zapinat a vypinat vsetky casti praveho panelu. Omylom si ho niekedy zatvoril.
 
ruiger1
2014-05-01 22:13:38+02
príspevok od: Karol Srnec
Lave tlacidlo mysi nad pravym panelom. Ty si mozes zapinat a vypinat vsetky casti praveho panelu. Omylom si ho niekedy zatvoril.
veru asi omylom, vdaka Karol za pochopenie, aspon ze takato blbost to bola, a vsetci sa mozu nado mnou amaterom pousmiat .
 
total empty
2014-05-02 07:17:21+02
príspevok od: ruiger1
veru asi omylom, vdaka Karol za pochopenie, aspon ze takato blbost to bola, a vsetci sa mozu nado mnou amaterom pousmiat .
Nstresuj, Každy tým prešiel,že niečo v programe zaklikol-odklikol a potom hodiny babral dokedy to dal do poriadku, aj ja.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()