odporucam!dole je sice hrdzava znacka Zakaz vjazdu ,ale kedze neni otypovana EU,tak sa da hore dostat normalne.Len hore je potom cedula Sukromny pozemok,ale pokial nebudete drazdit ochranku cez kamery a budete sa chovat slusne,nafotene pixely budu stat za to.Pocasie je naladove,dole moze byt jasno,ale hore je to loteria o viditelnosti.Z 5 vyletov dva stali za prd.A to mam za humnom,hahahahah
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte saKomentáre a hodnotenia
Zoradiť od najstarších